Ziraat Bankası emekli kredi kampanyası sonrasında yeni Kredi kampanyasını duyurdu. Sigortalı olarak asgari ücretle çalışan kişilere Ziraat Bankası hızlı bir şekilde kredi onayı vererek 70 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullandıracak. Ziraat Bankası üzerinden yapılan açıklama sonrasında 70 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler 24 ay vadeye kadar bu krediyi kullanırken diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını da kapatarak bu şekilde kredi onayı alabilecek. Ziraat Bankası kredi politikalarına uygun olan kişiler ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa 70 bin TL'ye kadar bu bankadan hemen kredi başvurusu yapabilir.

Kolay kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler bankanın Kendi resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup işlem yapabiliyor. Kolay bir şekilde kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler Ziraat bankası'nın yapmış olduğu internet sitesi üzerinden kredi başvurusu sonrasında eğer kredi onayı alırsa başvuru formunda yazmış oldukları cep telefonuna SMS ile kredi sonucu bildirilecektir. SMS ile kredi sonucu olumlu olan kişiler en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek buradan Kredi kullanabilecek.

70 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler ayrıca mobil uygulama üzerinden de kredi kullanabiliyor. Ziraat bankasının internet bankacılığı şifresini alarak mobil uygulamaya giriş yapabilir kredi notu uygun olması durumunda 70 bin TL'ye kadar bu bankadan kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası internet üzerinde vermiş olduğu kredilerde masrafsız kredi seçenekleri ile müşterilerine hızlı bir şekilde onay vermektedir. 

ziraat bankasi

Ziraat Bankası asgari ücretlilere konut kredisi veriyor mu?

Ziraat Bankası asgari ücretle çalışan müşterileri ayrıca konut kredisi kampanyalarını da sokmaktadır. 120 ay vadeye kadar alacağınız Ziraat Bankası konut kredisinde 3 ay ertelemeli olarak 500 bin TL'ye kadar düşük faizli kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden konut kredisi kullanacak olan kişiler alacakları evin ekspertiz değeri ne göre kredi alacaklar. Ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar konut kredisi kullanabilirsiniz. Konut kredisi güncel faiz oranlarını banka şubelerinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.