Ziraat Bankası Banka Borçlarınızı Kapatmak İçin Kredi Verecek: 50.000 TL'ye Kadar Verilen Krediler Herkes İçin Geçerli

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi kampanyası olarak 50.000 TL'ye kadar nakit ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu nakit kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşların Ziraat Bankası şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kampanyalardan faydalanabilmeleri için sadece banka kredi kartı ve banka ihtiyaç kredisi borçlarını kapatarak 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli düşük faizlerle kredi ödemeleri alabiliyorlar.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız banka şubesine kimlik gelir belgesi ve borçlarınızı kapatmak istediğiniz bankalardaki limitleri öğrenerek nakit kredi başvurusunda bulunabilecek ve bireysel müşteri temsilcisi sizlerin ne kadar kredi çıktığını söyleyerek onaylanan tutarı aynı gün içinde alabileceksiniz.

Emekli Tahsis No Sonu 2, 4, 6, 8 Olanlara Özel Müjde! Emekli Tahsis No Sonu 2, 4, 6, 8 Olanlara Özel Müjde!

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi emekli olan kişilerin emekli maaşlarının kendi bankaları üzerinden alınıyor olmaları durumunda işlemleri gerçekleştirerek ödeme verilmektedir. 50.000 TL'ye kadar olan tüm borçlarınızda 36 ay vadeli olarak Kredi alabilecek sigortalı olarak çalışan kişilerin uzun süredir aynı iş yerinde çalışıyor olmaları durumunda ise 100.000 TL'ye kadar limitlerde de kredi ödemeleri verilmektedir. 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi de almak istiyorsanız yine Ziraat Bankası şubeleri üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.