Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için 3 gün içerisinde 100000 TL nakit ödemesi yapacağını açıkladı.

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar, 3 gün içerisinde 100000 TL'ye kadar yeni bir kredi paketi açıklandı. Ziraat Bankası, acil ihtiyacı olan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılabilmeleri için 24 ay vadeli yeni bir kredi paketi sunuyor. 

Ziraat Bankası, acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bireysel tüketici kredisi başvurularında, sizin gelir belgenize göre, ve banka kredi puanınıza göre, 100000 TL'ye kadar limit belirlenecek ve onaylanan krediyi istediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak kullanabileceksiniz. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç Kredisi Başvurusu Formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Emekli olan kişilerin kredi başvurularında bulunabilmeleri için emekli maaş hesaplarını Ziraat Bankası üzerinden olması gerekiyor. 

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ise son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmaları durumunda, Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurularında bulunarak, istedikleri zaman kredi onay olacağını söyleyebiliriz. bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapılacak olan tüm başvurularda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara, Ziraat Bankası, gelir belgesiz ve kefilsiz olarak 100000 TL'ye kadar kredi ödemesi verecek.