Ziraat Bankası banka hesabı olan ve bu bankadan kredi kartı kullanan kişilere 5 gün içinde işlem yapılması gerekiyor

Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte kendi banka hesabı olan ve bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte yeni bir kredi paketi hazırladığını ve 5 gün içerisinde bu pakette başvurularımı gerçekleştirecek olan kişilere düşük faiz oranları ile birlikte 50.000 TL ödeyeceğini duyurdu. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar Ziraat Bankası üzerinden yapmış oldukları başvurularda emekli olması ve uzun süredir aynı iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda 5 gün içerisinde bankanın internet bankacılığı uygulaması olan Ziraat mobil uygulaması üzerinden başvuru gerçekleştirebilecek. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa Ziraat Bankası banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekiyor.

Ziraat Bankası 5 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte 50.000 TL kredi ödemesini yapacağını açıkladı. Kredi alacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için en yakın banka şubelerine giderek veya bankaların internet bankacılığını kullanarak destek kredilerinden faydalanabilirler.

Emekli olan kişilerin de kampanyalara katılabilecekleri bu kampanyalar emekli maaşı hesapları üzerinden sizlere verilecek olan krediler ile birlikte uygun faiz oranları ile birlikte hesaplarınızı ödeme olarak verilmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirmek istiyorsanız uygun faiz oranları ile birlikte Kredi kullanacak olan kişilerin maaş müşterisi olması ve maaş müşterisi olması durumunda da kredilerini hesaplarına yatırabilmesi için internet şifresi oluşturması isteniyor.

Ziraat Bankası kendi Bankası'ndan emekli maaşı alan vatandaşlara 20.000 TL ödeme yapıyor Ziraat Bankası kendi Bankası'ndan emekli maaşı alan vatandaşlara 20.000 TL ödeme yapıyor

Bankadan sadece internet üzerinden değil isterseniz size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğimizi söylemek isteriz.