Ziraat Bankası Banka Hesabı Olanlara Uyarı! 4 Gün Süreniz Kaldığı Genel Müdürlükten Açıklandı

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için 4 gün içerisinde nakit ihtiyacı olmaları durumunda ihtiyaç kredisi ödemelerinde uygun faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. 

Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, kendi banka hesabı olan vatandaşların ve daha önce bu banka üzerinden kredi kullanmış olan kişilerin nakit krediye ihtiyacı olması durumunda 40000 TL krediyi düşük faizlerle ve gelir belgesiz verecek. 4 gün içinde yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte sizlerde Ziraat Bankası Banka hesabınızın olması durumunda hızlı bir şekilde ödeme alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Bankamatik Kartı Kullanan Kişilere 30 bin TL Ödeme Verdi! 100 bin TL İsteyenlerde Alıyor! İşte Detaylar Ziraat Bankası Bankamatik Kartı Kullanan Kişilere 30 bin TL Ödeme Verdi! 100 bin TL İsteyenlerde Alıyor! İşte Detaylar

BAŞVURU

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda başvurularını bankanın internet bankacılığı uygulaması üzerinden kolay birşekilde yapabiliyor. Ziraat Bankası, hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresiyle birlikte ihtiyaç kredisi başvurunuzu hemen aynı gün içinde hesabınıza yatırmak için başvurunuzu internet bankacılığı uygulaması olan Ziraat Mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. 

Ziraat mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında banka hesabınıza ödemeler aktarılmaktadır. 40000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak, onaylanan krediyi hemen görebileceksiniz. 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için uygun faiz oranlarından yararlanarak kredi işlemlerinize hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Banka Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, Ziraat Bankası hesabı olan kişiler, 4 gün içinde başvurularını gerçekleştirmeleri halinde bu bankadan emekli kredisi sigortalı olarak çalışıyorsa da bireysel tüketici kredisi düşük faizlerle alabilecektir. Emekli olan kişiler emekli maaş hesapları üzerinden yapacakları işlemler ile birlikte kredi ödemelerine hemen aynı gün içinde yapabileceğini de söylemek istiyoruz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte Ziraat Bankası üzerinden dilediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.