Ziraat bankası bankamatik kartı veya maaş müşterisi olan kişilere, 4 gün süre kaldığını kendi internet sitesinden açıkladı... Son dakika haberi detaylar...

Bankalar son zamanlarda yaptıkları kampanyalar ile birlikte, adından söz ettirmeye devam ediyor. Bankaların yaptıkları bu yarış, kamu bankaları arasında da devam ediyor. Bankalar yaptıkları düşük faizli kredilerin her gün neredeyse reklamını yapıyor. Acil para ihtiyacınız olması durumunda, kredi almak isteyenlere bankalar belirli şartlara göre kredi vermektedir. Bu bankalardan birisi de Ziraat bankası oluyor...

Ziraat bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilere 4 gün içinde işlem yapması durumunda, başvurusunu hemen düşük faizli ve gelir belgesiz olarak vereceğini açıkladı. Ziraat bankası nakit kredi almak isteyenler, 40.000 TL'ye kadar alacakları bu kredileri 36 ay vadeye kadar ödeyeceklerdir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka müşterisi olması durumunda, Ziraat bankası nakit kredi kampanyasına Ziraat Mobil uygulamasından da katılabilir.

0-ziraat-5

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Başvuru Yöntemleri Nelerdir?

Ziraat bankası kredi başvuru yöntemleri şu şekilde sıralanabilir. 

  1. Ziraat bankası şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusu, kimlik ve gelir belgesi ile birlikte yapılabilmektedir.
  2. Ziraat bankası banka hesabı olanlar, İnternet şifresi alarak, Mobil uygulama veya İnternet şubesine girerek kredi başvurusu yapabilirler. 
  3. Ziraat bankası ATM üzerinden ön onaylı kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  4. Ziraat bankası resmi internet sitesi üzerinden, kredi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  5. Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Bu yöntemlerden birisini seçerek kredi alacak kişiler, onay almaları durumunda, aynı gün içinde bankadan kredi kullanabileceklerdir.