Ziraat Bankası bankamatik kartı kullananlara 10.000 TL yükleme yapıyor

Ziraat Bankası üzerinden bankamatik kartı kullanan kişilere 10.000 TL'ye kadar ödeme yapılıyor. Yapılacak olan bu ödemeler İhtiyaç Kredisi olarak hesaplara yatacak.

Ekonomi 05.11.2021 - 10:09 05.11.2021 - 10:09 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinden bankamatik kartı kullanan kişilere 10.000 TL'ye kadar ödeme yapılıyor. Yapılacak olan bu ödemeler İhtiyaç Kredisi olarak hesaplara yatacak. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte Ziraat Bankası üzerinden bankamatik kartı kullanan kişilere 10.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme yapılacağı duyurusu paylaşıldı. Ziraat Bankası Son zamanlarda para ihtiyacı olan müşterilerine sürekli olarak güncel kredi ve nakit avans kampanyaları yapmaya devam ederken kendi bankası'nda bankamatik kartı kullanan kişilere de özel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile 10 bin TL'ye kadar vereceği bu kredilerde banka şubelerine gitmeden hemen bankamatik kartı hesabınız üzerinden alacağınız 10000 TL'yi sizlere sunuyor. 

Ziraat Bankası 10.000 TL başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden 10 bin TL'ye kadar başvuru yapmak isteyen kişilerin Banka hesabı olması durumunda bu başvuruyu mobil uygulama üzerinden yapabilmesi mümkün olacaktır. Ziraat Bankası hesabına üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte banka şubelerine gitmeden istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilecek ve onaylanan Kredinizi hemen aynı evin içinde kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası bank kart kullanan müşteriler bu bankadan düzenli olarak bankamatik kartına kullanıyorlarsa ve özellikleri bankamatik kartı ile alışveriş yapmaya devam ediyorsa banka bu müşterilere Kredi notu düşük olsa bile 10.000 TL'ye kadar onay vereceğini duyurmuştu. 

Ziraat Bankası mobil uygulamasına girerek hemen başvuru yapabilir sonucunu öğrenebilir ve Hesaba yatan parayı da istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası emekliye kampanya yapıyor mu?

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan müşteriler de 10 bin TL'ye kadar verilecek olan bu krediye başvuru yapabilir ve onaylanan krediyi kendi emekli maaşı hesapları aktarabilirler. Ziraat Bankası üzerinden emekli olan kişiler yapacakları bu kampanya başvurusunda 10.000 TL'ye kadar alacakları ihtiyaç kredilerinde düşük faiz oranları ile işlem yaparken ilk kredi taksit ödemesini 3 ay ertelemeli olarak yapabiliyor. 

z45-a2d648b7-5db6-478a-b8a6-ac93d83632fc

Ziraat bankası'ndan emekli maaşı alan kişiler 10.000 TL üzerinde de ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekliler kendi maaşlarının 30 katına kadar bu bankadan yüksek limitli kredi kullanabilir ve ayrıca ihtiyaç kredisi ile birlikte borç kapatma kredisi de alabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@