Ziraat bankası başlattı! Bugün sabah başlayan nakit kampanyası alkış topladı: 40.000 TL belgesiz ödeme

Ziraat Bankası, devlet bankası olmasından dolayı vatandaşlara vermiş olduğu yeni kredi kampanyasıyla birlikte gelir belgesiz olarak 36 ay vadeli yeni bir kredi paketi hazırladığını açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri verilmektedir. Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemelerine gelir belgesiz olarak sadece bankanın internet bankacılığı uygulaması üzerinden verecekleri açıkladı. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu:

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin bireysel müşteri olması durumunda emekli olması durumunda 40000 TL kredi başvurusunu, Ziraat Mobil uygulaması üzerinden yapabiliyor. Ziraat mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde sizlere verilecek olan bu kredilerde 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve onay olabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar, Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilen kredilerden yararlanabiliyor. 

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden başvurunuzu yapabileceğiniz bu 36 ay vadeli krediler haricinde emekli maaşını bu bankaya taşıyan vatandaşların 10000 TL üzerinde emekli maaş almaları durumunda 5000 TL'ye kadar varan emekli promosyonlarından da faydalanacağını söylemek isteriz. Emekli maaş alıyorsanız ve emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte kredinizi kullanmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde sonuç alabilir ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak kullanabilirsiniz.