Ziraat Bankası başvuranlara o paraları iade ediyor! Binlerce lira geri ödeme alabilirsiniz, başvurular başladı

Ziraat Bankası başvuranlara o paraları iade ediyor! Binlerce lira geri ödeme alabilirsiniz, başvurular başladı! Ziraat Bankası'nın geri ödeme planı detayları haberimizde…

Ekonomi 25.07.2021 - 10:46 25.07.2021 - 10:46 Volkan Arık

Ziraat Bankası son dakika duyurusu yayınladı. Bankadan yapılan duyuruya göre vatandaşlar karayolları geçiş sistemi için ödedikleri paraları geri alabilecek. İade işlemlerini başlatan Ziraat Bankası sayesinde binlerce lira geri ödeme alabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın başlattığı bu kampanya için başvurular başladı. İşte detaylar…

Ziraat Bankası başvuranlara o paraları iade ediyor! Binlerce lira geri ödeme alabilirsiniz, başvurular başladı! Ziraat Bankası tarafından KGS ödemeleri ile ilgili son dakika duyurusu yapıldı. 2013 yılından bu yana sonlandırılan KGS uygulaması ile ilgili ödemeleri geri iade edeceğini duyuran Ziraat Bankası iptal ve iade işlemlerinin detaylarını paylaştı. Yapılan açıklamaya göre Karayolları Genel Müdürlüğü ile anlaşmalı olarak Ziraat Bankası müşterilerine verilen KGS kartları iptal edilecek ve ardından parayı iade işlemleri başlayacak. Ancak bu ayrıcalıktan faydalanabilmek için vatandaşların başvuru yapması gerekiyor. Peki Ziraat Bankası KGS kartı nasıl iptal ettirilir, başvurular nasıl yapılır, para iadesi nasıl alınır?

ziraat-bankasi-basvuranlara-o-paralari-iade-ediyor-binlerce-lira-geri-odeme-alabilirsiniz-basvur-1

ZİRAAT BANKASI KGS KARTI İPTALİ NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası tarafından yayınlanan duyuruda bankanın mobil şubeleri ve internet bankacılığı üzerinden KGS kartı iptali yapmak mümkün. KGS kartını iptal ettiren vatandaşlar hesaplarında bulunan bakiyeyi de geri alabiliyor. Ayrıca en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek de KGS kartınızı iptal ettirebilir anında kartın içinde bulunan bakiyeyi geri iade olarak alabilirsiniz.

ziraat-bankasi-basvuranlara-o-paralari-iade-ediyor-binlerce-lira-geri-odeme-alabilirsiniz-basvur-2

ZİRAAT BANKASI'NDAN KAÇ LİRA GERİ ALABİLİRSİNİZ?

KGS kartı uygulaması 2013 yılında sona ermişti. O tarihten bu yana kartın içerisinde Duran bakiyeler Ziraat Bankası tarafından iade ediliyor. Bankanın en yakın şubesine başvuru yaparak yada mobil ve internet bankacılığı üzerinden KGS kartını iptal ettirerek hemen iade almanız mümkün hale getirildi. Ziraat Bankası'ndan alacağınız bu para iadesi kartın içerisinde bulunan bakiyeden ibaret. Yani kartın içinde ne kadar paranız bulunuyorsa o kadar parayı iade olarak almanız mümkün. Geçmişe dönük ödemelerin ise geri ödemesi yapılmıyor.

ziraat-bankasi-basvuranlara-o-paralari-iade-ediyor-binlerce-lira-geri-odeme-alabilirsiniz-basvur-3

ZİRAAT BANKASI GERİ ÖDEME BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Ziraat Bankası KGS geri ödeme başvuruları şu an itibarı ile başlamış durumda. Hafta sonu başvuru yapmak isteyenler internet bankacılığı ya da mobil bankacılık imkanlarından faydalanarak başvuru işlemlerini tamamlayabilir anında parasını hesabına geri alabilir. Banka şubesinden başvuru yapmak isteyen vatandaşların ise en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmesi isteniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@