Ziraat bankası başvuru yapan tüm TC vatandaşlarına, 30 bin TL'ye kadar belgesiz ödeme yapacak

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden sizler de 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası, 30000 TL'ye kadar 24 ay vadeli 36 ay vadeli kredi seçenekleriyle birlikte vatandaşlara gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunacaktır. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, son zamanlarda bankaların kredi politikalarına uygun olup olmadıklarını incelemektedirler. Banka kredi şartlarına uygun olarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar, 30000 TL'ye kadar kredi ödemesi almaları durumunda, işlemlerini yaparak, bankadan hemen aynı gün içinde 30000 TL kredi hesaplarına yatırabilir.

Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor! Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor!

Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılarak nakit kredi ödemeleri hızlı bir şekilde ödeniyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde ihtiyaç kredisi başvurunuzu bankalar üzerinden gerçekleştirebilir ve onaylanan kredinizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden kredi verecek!

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar, mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Ziraat Bankası banka mobil uygulamasını kullanan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapmış oldukları kredilerde, belgesiz ve kefilsiz olarak 30000 TL kullanabiliyor. 

En düşük faiz oranlarıyla birlikte yararlanabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılmak isteyen tüm vatandaşlar, Ziraat Bankası müşteri olmaları durumunda, ayrıcalıklı kredi kampanyalarından faydalanabiliyorlar. Ziraat Bankası, kendi banka müşterilerini sadece ihtiyaç kredileri, ihtiyaçların değil, borç kapatma kredisi konut kredisi ve taşıt kredisi gibi kredilerde düşük faizlerle destek oluyor.