Ziraat Bankası Bayram Günü Duyuru Paylaştı, 4000 TL Şartsız, Kefilsiz Verilecek

Ziraat Bankası Bayram Günü Duyuru Paylaştı, 4000 TL Şartsız, Kefilsiz Verilecek. Son dakika olarak verilen bu haberde, ziraat bankası ihtiyaç sahiplerine 4000 TL hemen verecek.

Ekonomi 22.07.2021 - 21:32 22.07.2021 - 21:32 Vural Pars

Ziraat Bankası son dakika kampanyası başlattı. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, uygun faizlerle 4000 TL nakit imkanını hesaplarına atabilecekler. 4000 TL kampanyası son günlerde oldukça gündem olan Ziraat Bankası tarafından da açıklama geldi. Banka hesabı olan ve bayram günü nakit ihtiyacı olan kişilere, 4000 TL vereceğini duyurdu. 

Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası, para ihtiyacı olan kişilerin yardımlarına koşan bankaların başında yer alıyor. Sizlerde Ziraat Bankası üzerinden istediğiniz zaman para ihtiyacınızı karşılayacak kampanyalara katılabilirsiniz. Ziraat Bankası son dakika olarak yaptığı bu yeni kampanya ile birlikte, uygun faiz oranları ile acil para ihtiyacı olan kişilere 4000 TL vereceğini duyurdu.

Şartlar Önemli!

Banka üzerinden kredi kullanacak olan kişiler, 4000 TL aldıklarında bankanın o günkü güncel faiz oranları ile kredilerini kullanacaklardır. 4000 TL kredi alacak kişiler, banka hesapları üzerinden aldıkları internet bankacılığı şifresi ile işlem yapacaklardır. Bu işlemleri yapmadan da kredi notu, kredi sicili gibi işlemleri bilmeleri gerekiyor. 4000 TL kredi alacak kişiler, banka kredi notu uygun olması durumunda kredi kullanabileceklerdir. Bankalardan icralık durumunuz varsa, kredi notunuz düşükse, online olarak verilen 4000 TL onay alınmayacaktır. 

ziraat-bankasi-bayram-gunu-duyuru-paylasti-4000-tl-sartsiz-kefilsiz-verilecek1

Başvuru İnternetten

Başvuru yapmak isteyenler, başvuru için resmi internet sitesi üzerinden işlem yapabileceklerdir. İşlem yapıldıktan sonra, banka hemen sizlere sonucu söyleyecek. Resmi internet sitesi üzerinden yaptığınız başvuruda onay alırsanız, mobil uygulama veya bankanın internet şubesine giriş yaparak buradan da kredinizi kullanabilirsiniz. 

Banka internet şubesine giriş yaparak da başvuru yapabilecektir. 4000 TL için başvuruda bulunan kişiler, hemen bu kredilerini onay almaları ile hesaba atarak kullanabileceklerdir. Banka aldığınız kredilerde 36 ay vadeli işlem yapacak, isteyenlere de 3 ay ertelemeli işlem yapacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@