Ziraat Bankası emekli promosyonunda herkesi şaşırttı. Taahhüt süresi bitmeden ikinci emekli promosyonunuzu hemen şimdi alın. Banka, son kampanyası ile milyonlarca emeklinin dikkatini çekti. Ziraat Bankası 9 Aralık güncel emekli promosyon tutarlarını inceleyin.

Ziraat Bankası'ndan gelen resmi açıklamada, emekli promosyonlarına dair bilgi verildi. Son güncelleme ile birlikte promosyon tutarlarının değiştiği görülüyor. Bu gelişme neticesinde emekli promosyon ödemelerine ilişkin bazı bilgiler ortaya çıktı. Kamu bankaları ödemelerini güncelledi ve artık özel bankalar gibi yüksek miktarlarda emekli promosyonu veriyor. Ziraat'in son açıklaması ise emeklileri heyecanlandırmaya yetti. Çifte promosyon müjdesi hakkında neler bilmekteyiz?
İki Promosyon mu Ödenecek?
Ziraat Bankası, geçmişte 3 yıl taahhütlü promosyon kampanyasından yararlanan ancak şu an taahhütü dolmadığı için yeni kampanyadan yararlanamayan emeklilere seslendi. Emeklilerin süre dolmadan tekrardan promosyon haklarından faydalanabileceğini belirtti. Bu açıklama sonrasında Ziraat üzerinden emekli promosyonu almak isteyenler başvurulara başladı. Sene sonuna kadar önemli sayıda emeklinin bankaya başvuru sağlaması ve promosyon fırsatından yararlanması bekleniyor. Bu da iki promosyonu taahhüt bitmeden alabileceğiniz anlamına gelmekte.

Emekli Promosyonunda Devrim Yarattı

Ziraat Bankası'nın emekli promosyonlarına dair yaptığı bu hamle büyük dikkat çekti. Diğer bankalardan da benzer adımlar gelir mi merak konusu oldu. Kamu bankasının emekliler için bu önemli hamlesi kendisine promosyon başvurusu olarak geri dönecek. Banka, milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren bu müjde ile bir süre daha gündemde kalacak.

Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel! Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel!

ziraat2-15

Ziraat Bankası Emeklilik Promosyon Tutarları 9 Aralık 2022

Ziraat Bankası'ndan emeklilik promosyonu alacaklar için güncel tutarları açıklayalım. Maaşınız 3500 TL altnda ise 3000 TL promosyon ödemesi, 3500 - 7500 TL arasında ise 3500 TL, 7500 - 10.000 TL arasında ise 4500 TL ve son olarak 10.000 TL ve üstü emekli maaşı alıyorsanız da 5000 TL promosyon ödemesi yapılacak.