Ziraat Bankası Bu Hafta Sonuna Kadar 3000 TL Ödeme Yapacak, Nakit, Sadece İhtiyacı Olanlara Verilecek

Ziraat Bankası Bu Hafta Sonuna Kadar 3000 TL Ödeme Yapacak, Nakit, Sadece İhtiyacı Olanlara Verilecek. Ziraat Bankası üzerinden 3000 TL ödeme alabileceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 09.08.2021 - 09:41 09.08.2021 - 09:43 Vural Pars

Son dakika kampanyası olarak Ziraat Bankası'ndan 3000 TL ödemelerin son tarihide belli oldu. 3000 TL'ye kadar ödeme alacak kişilerin Ziraat Bankası hesabı olması durumunda bu hafta sonuna kadar başvuru yapması gerekiyor. 

Ziraat Bankası müşterilerine ödemekte olduğu 3000 TL nakit avans ve kredi limitlerini başvuru yapan kişilere hemen hesaplarına yatırıyor. Kurban Bayramı sonrasında sadece emeklilere yapılan bu kampanya şimdilerde ise tüm vatandaşlara, Ziraat Bankasında hesabı olan 18 yaşından büyük olan kişilere yapılmaktadır. 

Ziraat Bankası hesabı olan kişiler isterlerse nakit avans limit olarak 3000 TL alabilirler. İsterlerse de 36 ay vadeye kadar kredi başvurusu yaparak, kredi onayı almalarıyla birlikte hemen hesabına bu parayı atabilirler. Üstelik, kredilerde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabilmektesiniz.

Ziraat Bankası, 3000 TL başvurusu nasıl yapılıyor?

Ziraat Bankası, 3000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına başladı. Kurban Bayramı sonrasında verilen bu destek kampanyalarında 36 ay vadeye kadar işler yapılıyor. 3000 TL destek ödemeleri alabilmeniz için banka kredi politikalarına uygun olmanız gerekiyor.

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, ayrıca bu ödemeleri alabilmeleri için banka hesapları olması gerekiyor. Banka hesabınız üzerinden aldığınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte, kredi başvurusunu yapabilir ve buradan takip edebilirsiniz.

Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alırsanız, krediniz hesaba yatacaktır. Kredi sonucunuza göre uygun faiz oranları ile işlem yapacak olan kişiler, kredilerini hızlı bir şekilde alabileceklerdir. Ziraat Bankası 3000 TL ayrıca nakit avans olarak verilecek.

ziraat-bankasi-bu-hafta-sonuna-kadar-3000-tl-odeme-yapacak-nakit-sadece-ihtiyaci-olanlara-verile1

Nakit avans limitleri ile birlikte, başvuru yapan kişilerin onay alırsa, hemen hesaplarına bu ödemeler yatacaktır. Ziraat Bankası üzerinden nakit avans limiti onaylanan kişiler, hesapları üzerinde 3000 TL ödeme aldıklarını artı para olarak göreceklerdir. Bu verilen limiti ATM'den, Banka şubesinden çekebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden harcama yaparak, tüm ödemelerinizi de bu para ile yapabilirsiniz. ATM'lerden bu nakdi çektiğinizde sizlere 12 ay vadeye kadar nakit avans limiti verilecektir. Dilerseniz 1 ay dilerseniz de 12 ay vadeli nakit avans kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@