Ziraat Bankası Bu Sabah 8'de açıkladı: 23.000 TL ödeme hesaplara yatacak! Ziraat Bankası üzerinden 23000 TL kadar ödeme alacak olan vatandaşlara sondakika haberi geldi.

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlara, Ziraat Bankası üzerinden kredi imkanı sunulacak. 36 ay vadeli olarak alabileceğiniz bu kredilerde 23000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, şartları uygun olması durumunda hemen aynı gün içinde hesabına para ödemesi alacak. 

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda bankanın düşük faiz oranlarından yararlanacağını da söyleyebiliriz. 

Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan kişilerin bireysel olarak kredi başvurusu, yapabileceğim bu kredi kampanyasında 23000 TL, hemen gelir belgesiz olarak da bazı müşterilere verilmektedir. Başvuru yapmak isteyen kişiler, şartları uygun olması durumunda, işlemlerini kolay bir şekilde Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirebiliyor. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılıyor?

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile birlikte başvurunuzu yapabileceğiniz 23000 TL kredi için son haftaya girildi. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlamaktır.

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir veya bu bankada bir hesabınız varsa, banka internet bankacılığını kullanarak işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin özellikle emekli olması durumunda emekli maaşının bu banka üzerinden alması gerekiyor. 

ziraat12-4

PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olan bu kredileri düşük faiz oranıyla kullanabilmeleri için daha önce bankadan kredi kullanmış olması ve düzenli ödemiş olması gerekmektedir.