Ziraat Bankası Bugün Duyuru Yaptı! Maaşınızın 45 Katına Kadar Kredi Verilecek...

Son Dakika: Ziraat Bankası maaşınızın 45 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Banka yeni kampanyası ile alkış aldı. İşte detaylar...

Ekonomi 11.09.2021 - 09:32 11.09.2021 - 09:32 Vural Pars

Ziraat Bankası maaşınızın 45 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yeni bir müjdeli haber geldi. Son dakika olarak yayınlanan Bu haber ile birlikte maaşınızın 45 katına kadar sorgusuz sualsiz şartsız bir şekilde onay alabileceksiniz.

Ziraat Bankası son zamanlarda yaptıkları kampanyalar ile birlikte oldukça adından söz ettiren bankaların başında gelmektedir. Yapılan bu son kampanya ile birlikte de çalışma maaşı veya emekli maaşınızın 45 katına kadar bu banka üzerinden kredi alabiliyorsunuz. 

Ziraat Bankası üzerinden verilen maaşın 45 katına kadar kredi kampanyası için şartlar nelerdir?

Ziraat Bankası üzerinden alabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde banka kendi kredi politikalarına uygun olan kişileri onay veriyor. 45 katına kadar kredi almak isteyen kişiler ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaklar. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru politikalarının başında ise emekli olan kişilerin emekli maaşlarını kendi bankalarından almaları gerekmekte.

Ziraat Bankası üzerinden almış olduğunuz emekli maaşları üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve maaşınızın 45 katı kadar bu bankadan kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası sigortalı olarak çalışan müşterilerimize en az son iş yerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışmasını isteyecek. Banka ayrıca kredi başvurusu yapacağım olan kişilerin Kredi notuna bakarak da onay verecek. Kredi notu sıfır olan kişiler maalesef düşük limitli olarak Kredi kullanabilecek... 

Ziraat Bankası maaşın 45 katına kadar kredi kampanyası başvurusu nasıl yapılacak?

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler eğer düşük faiz oranları ile Ziraat Bankası üzerinden maaşının 45 katına kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsa en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesi ile birlikte Kredi başvurusunda bulunabilir. ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler Ziraat Bankası üzerinden maaşının 45 katına kadar ihtiyaç kredisi alabilecektir.

zirrt

Ziraat Bankası 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak vermiş olduğum Kredi kampanyasına sadece banka şubelerinden başvuru yapan kişilere veriyor. internet sitesi üzerinden veya SMS atarak kredi başvurusu yaparsanız banka otomatik olarak kredi onayı vereceği için sizlere düşük faiz oranları ile kredi onaylayabilir. 1.55 faiz oranları ile kullanabileceğiniz kredilerin güncel faiz oranlarını bankanın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası vermiş olduğu bu krediler de bireysel olarak işlem yapılacağı için ticari olan müşterilerin ticari kredi başvurusu yapması gerekmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@