Son Dakika Ziraat Bankası çöktü mü? Ziraat Bankasına ne oldu? Türkiye'de herkesin kullandığı banka olan Ziraat Bankasına neden girmiyor? Ziraat Banksası çöktü mü erişim problemi mi yaşanıyor merak ediliyor. Ziraat Bankası hem mobil bankacılık hem atm çalışmıyor.

PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar

Ziraat Bankasına ne oldu? Ziraat Bankası sorun ne? En çok kullanılan bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası neden girmiyor? Ziraat Bankası mobil bankacılık, ATM ve PAra çekme işlemleri neden gerçekleşmiyor.

Ziraat Bankası çöktü mü?

Son dakika Ziraat Bankası problemleri artıyor. Bankadan konuyla ilgili resmi açıklama henüz gelmezken Ziraat Bankası post işlemleri, ATM para yatırma ve para çekme ve mobil bankacılık işlemleri çalışmadığı iddia ediliyor!

Ziraat Bankası sorun ne?

Konuyla ilgili ziraat Bankası henüz bir açıklama yapmazken Ziraat Bankası bankacılık işlemleri kısa süreliğine çöktüğü aktarılıyor. Ziraat Bankası düzelecek mi ne zaman düzelir işlem yapmaya ne zaman başlanır henüz bilinmiyor!

Ziraat Bankası kredi kartı neden işlem yapmıyor!

Ziraat Bankası kullananlar normal işlemler gibi kredi kartı işlemleri de durmuş durumda. Kredi kartıyla bir yerden alışveriş yapanların da Ziraat Bankası çalışmadığı ifade ediliyor. Ziraat Bankası kredi kartları şu an için genel bir sorunla kullanılmıyor.

Ziraat Bankası ne zaman düzelecek?

Bir çok vatandaşın Ziraat Bankası ne zaman düzelecek, düzelir mi sorusuna şu saatlerde cevap arıyor. Ancak konuyla ilgili resmi açıklama gelmedi. ilan365.net olarak ziraat Bankası yetkililerine ulaşma isteğimiz sürüyor.