Ziraat Bankası çöktü mü? Ziraat mobil neden girmiyor? 14 Mart Ziraat Bankası erişim yok mu? Ziraat Bankası ne zaman düzelecek? Ziraat mobil bozuldu mu?

Son dakika Ziraat Bankası çöktü mü? Ziraat Bankasına neden girmiyor? 14 Mart Ziraat Bankası ne oldu? Ziraat Bankası neden girmiyor?

Ziraat Bankasına ne oldu?

Son dakika sosyal medyada bir çok kullanıcı Ziraat Bankasına erişim sağlayamadığı ifade ediyor. Ziraat Bankasına neden giremiyorum, Ziraat çöktü mü sorusu günün en çok sorulan sorusu oldu. Peki Ziraat Bankasına ne oldu?

Ziraat Bankası çöktü mü?

14 Mart perşembe günü Ziraat Bankası vatandaşlarına erişim sağlayamıyor. Ziraat Bankası çöktü! Ziraat Bankası ne zaman düzelecek merak ediliyor.

Ziraat Bankasına ne zaman girer?

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Ziraat Bankasına an itibariyle erişim sağlanamıyor. Ziraat Bankası mobil şubecilik Ziraat mobil açmıyor. Konuyla ilgili Ziraat Bankası son dakika bir açıklama yaptı. Bankadan yapılan açıklamaya göre "Kısa süreliğine Ziraat mobile giriş  yapılamıyor, uzmanlar Ziraat mobili kısa sürede düzeltecek" açıklaması yaptı.

Ziraat Bankası "Geçici süre işlemlerini gerçekleştiremiyoruz" uyarısı olan hesaplara erişim sağlanamıyor. Konu kısa sürede çözülüp tekrar erişim gelmesi bekleniyor.