Ziraat Bankası, Denizbank ve Akbank Yaptığı Duyuruda İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara 15.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı. İşte kampanya haberi...

Emekliye İhtiyaç Kredisi Başladı! 4 gün içinde başvuru yapan emekli 100.000 TL alacak! Emekliye İhtiyaç Kredisi Başladı! 4 gün içinde başvuru yapan emekli 100.000 TL alacak!

Ziraat bankası Denizbank ve Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek kişilere 15000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek. Ziraat bankası Denizbank ve Akbank üzerinden banka kredi puanı uygun olan vatandaşlara acil ihtiyacı olması durumunda gelir belgesiz olarak kredi taktim edilecektir. 

Başvuruları yapacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması yeterlidir. Yapılacak olan başvurular sonrasında banka kredi puanına bakılarak işlem yapılacak ve kredi puanı 1300 ve üzerinde olan kişiler, onay alacaktır. 

Ziraat Bankası 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda devlet bankası olan Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar için başvurularını hemen gerçekleştirebiliyor. Banka şubelerine giderek başvurunuzu yapabilir veya internet sitesi üzerinden 15000 TL için ön onay alabilirsiniz. 

Denizbank

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusu, cep telefonunuz üzerinden SMS atılarak yapılmaktadır. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek ücretli bir mesaj atmanız gerekmektedir. 32 80 numarasına kredim yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaranızı yazarak gönderirseniz, DenizBank Cebimde kredi kampanyasına katılmış olacaksınız. 

para (1)

Akbank

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kredi başvuruları ile birlikte vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri yeni kampanyaya katılabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank, SMS kredi servisini kullanabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yapmak için KREDİ yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderin. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek, onaylanan tutarın ne kadar olduğu hakkında bilgileri mesajla gönderecek ve onaylanan tutar en yakın Akbank şubesinden kullanmanıza imkan sağlayacaktır.