Ziraat Bankası Destek Kredisi verecek! 3 Yıl Geri ödemesiz Faizsiz Kredi desteği detayları belli oldu

Halkbank Faizsiz kredi desteği sonrası Ziraat Bankası vatandaşlara Faizsiz kredi verecek. Ziraat Bankası yaraları sarma kredisi adı altında vatandaşlara Faizsiz Kredi desteği duyurusu geliyor!

Ekonomi 09.05.2021 - 23:50 09.05.2021 - 23:50 Berkay Keskin

Ziraat Bankası Faizsiz kredi müjdesi! Ziraat Bankası, pandemi döneminde Halkbank esnaflara verdiği Faizsiz kredi desteği gibi vatandaşlara faizsiz kredi verecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısı sonrası Ziraat Bankası desteğinin detaylarını verecek.

3 Yıl geri ödemesiz Faizsiz kredi verilecek!

SGK girişi olan vatandaşlara 3 yıl ödemesiz Faizsiz kredi desteği geliyor. Zor durumda olan ve geçinmekte zorlanan vatandaşlar için destekler bitmiyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1100 TL ve Halkbank Faizsiz kredi desteği sonrası vatandaşlara Faizsiz kredi desteği geliyor.

3 bin TL 5 Bin TL ve 100 Bin TL Faizsiz kredi verilecek!

Bir çok vatandaş pandemi döneminde nakit para bulmakta zorlanıyor. İşini kaybedenlerden geçinmekte zorlananlara kadar başvuran vatandaşlara Ziraat Bankası faizsiz kredi verecek. 3 bin TL, 5 bin TL ve 100 bin TL arasında Faizsiz kredi desteği verilecek. Ancak 100 bin TL Faizsiz kredi desteği için şartlar biraz fazla olacak. Çocuğu olan ailelere miktar biraz daha fazla olabilecek yada çocuk sayısına göre 30 bin TL 50 bin TL arasında nakit destek sağlanacak.

Kabine toplantısı sonrası açıklayacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası Faizsiz kredi desteğini açıklayacak. Gelen bilgilere göre, normallaşme dönemi de 3 aşamada geçilecek. Bu normalleşme döneminde Ziraat Bankası faizsiz kredi desteği sonrası Vakıfbank Faizsiz kredi desteği de istenecek.

Kredi Notuna ve Sicile Bakılmaksızın Faizsiz kredi!

Kredi Notuna ve sicile bakılmaksızın en az 1 yıl en fazla 3 yıl faizsiz kredi verilmeden vatandaşlar belini doğrultamayacak. Halkbank Faizsiz kredi desteği gibi yüzde 20 ciro kaybı ve vergi borcu olmamak gibi şartlar nedeniyle bir çok esnafta faizsiz kredi kullanamadı.

Şahsi olarak esnaflarda Ziraat Bankası Faizsiz kredi desteğine başvurabilecek. Ziraat Bankası faizsiz kredi başvuru ekranı aktif olur olmaz sizlerle paylaşılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@