Ziraat Bankası Duyurdu: Hesaplara Ödemeler Yapıldı, 10 bin 20 bin ve 50 bin TL Ödeniyor

Cumhurbaşkanı açıkladı! Sabah Saat 8'den sonra IBAN numarasına Emeklilerin PARA yatacak! Cumhurbaşkanı açıkladı! Sabah Saat 8'den sonra IBAN numarasına Emeklilerin PARA yatacak!

Ziraat Bankası üzerinden hesabı olan vatandaşlara 10000 TL ile 50000 TL arasında nakit kredi kampanyası paketi hazırlandı. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi paketi adı altında verilecek olan bu kredilerde 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilerek hemen işlem yapılmaktadır. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi işlemlerini hızlı bir şekilde yapmak isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli, kullanacakları bu kredilerde, diğer bankalar ile karşılaştırma, yaptıkları zaman daha düşük faiz oranlarından yararlanacağını göreceklerdir. 

Ziraat Bankası kredi başvuru şartları

Ziraat Bankası kredi başvuru şartlarının başında sizin düzenli olarak bir gelir belgenizin olması isteniyor. Emekli olan vatandaşların emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinden alınması şartıyla sigortalı olarak çalışan vatandaşların ise son iş yerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda, Ziraat Bankası, bu kişilere ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu duyuru haricinde diğer bankalardan, icralık ve avukatlık olan kişilerde, kredi başvurusunda bulunamaz. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri bu kampanyalara katılmak için öncelikli olarak bankadan internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirler. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli almış oldukları bu kredilerde şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle, başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen kişilerin düşük faiz oranlarıyla birlikte kredilerin Ziraat Mobil uygulaması üzerinden de ödenmektedir.