Ziraat Bankası Duyurdu! Kredi ve Kredi Kartı Borçları Tarihe Karışıyor! Ziraat Bankası aracılığı ile gerçekleştirilen kampanyayla beraber kredi ve kredi kartlarının borçlarını ödemekte bir hayli zorlanan kişiler için yeni bir kredi mevduatı sunulacak. Artık Ziraat Bankası’nın kara listesinde yer almayacaksınız. Nasıl mı? Detaylar haberimizin devamında…

Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan kampanya sayesinde kredi kartı borcunu öderken zorluk yaşayan kişiler artık yeni bir krediden yararlanabilecek. Ülkemiz genelinde bir süredir pandemi nedeniyle ekonomik açıdan zor günler yaşanıyor. Bundan ötürü birçok vatandaş borçlarını öderken zorluk yaşamaktadır. Halihazırdaki giderlerin yanında kredi ve kredi kartı borçlarını ödeme konusunda büyük sıkıntılar oluşabiliyor. Bu durumu gören Ziraat Bankası, borçlu kişiler için yeni bir kredi geliştirdi.

Kara Liste Durumu Artık Son Bulacak

Vatandaşlar, kredi ve kredi kartı borçlarını ödeyememeleri konusunda oldukça şikayetçiler. Borçlar ödenmeyince, yasal süre de bitince kişi direkt olarak kara listeye alınıyor. Kara listeye girenler kredi hizmetlerinden faydalanamıyor. Bu durum karşısında kişiler herhangi bir biçimde kredi onayı alamıyor. Ziraat Bankası bu duruma maruz kalan vatandaşlar için borç transferi kredisi vermektedir.

Ziraat Bankası aracılığıyla borç transfer kredisiyle beraber öteki bankalara olan müşteri borçları da taksitlendirilebiliyor. Halihazırdaki borçların otuz altı ay vade imkanıyla beraber Ziraat Bankası’nın verdiği kredi sayesinde her şey yoluna girmiş oluyor. Bu kredinin kredi kartı limitlerini açacağı da duyuruldu.

ziraat-bankasi-duyurdu-kredi-ve-kredi-karti-borclari-tarihe-karisiyor

Kredi Kartı Limitlerini Açan Bir Kredi

Başka bir bankaya kredi borcu olan kişilerin borçlarını da Ziraat Bankası yönüne geçirmesi ile bu borçlardan kurtulması mümkün hale geliyor. Çekilen kredi kartı borcunu komple kapatma hakkı da veriliyor. Bunun sonucunda borcu kapanan kişiler kredi limitlerini açıp kullanmaya başlayabiliyor.

Borç Transfer Kredisi Almanın Şartları Nelerdir?

Ziraat Bankası borç transfer kredisi kampanyasıyla alakalı özel şartlar sık sık merak ediliyor. Ziraat Bankası’nın getirdiği açıklamaya göre talep edilecek kredinin, şartlarına göre değişkenlik gösterdiği söyleniyor. Şu an için bu konuda yeni bir açıklama gelmemiştir. İlerleyen günlerde yine Ziraat Bankası tarafından yeni ve faydalı birçok açıklama gelebilir.