Ziraat Bankası Duyurdu! Müşterisi Olan ve Olmayanlara 30.000 TL ve 60.000 TL Kredi Onaylanacak

Ziraat Bankası Duyurdu! Müşterisi Olan ve Olmayanlara 30.000 TL ve 60.000 TL Kredi Onaylanacak. Ziraat Bankası şartları nedir? İşte detaylar ve başvuru aşamaları...

Ekonomi 27.06.2021 - 15:37 27.06.2021 - 15:38 Vural Pars

Ziraat Bankası, yeni kredi kampanyası ile birlikte, müşterilerine anında 30 bin TL ve 60 bin TL kredi onay verecek. Başvuru yapmak isteyenler için yapılan bu kredi kampanyası, hemen sonuçlanacak. 30 bin TL en az kredi limiti ile müşterilerin ihtiyaçları giderilecek. Ziraat Bankası resmi sitesinde ve sosyal medya hesaplarında da yayınlanan bu haberler ile birlikte, kredi notunuz düşük olsa bile onay alabileceksiniz. Kamu bankası olan Ziraat Bankası, bu kredilerde ilk taksit ödemenizi de erteleyecek. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu için bazı şartlar vardır. Kredi alacak olan kişiler, belirtilen bu şartlara uygun olması durumunda kredi onayı alabilirler. Ziraat bankası yapmış olduğu bu yeni kredi kampanyası ile birlikte, müşterilerine de kredi için imkan sağlamaktadır. Ziraat Bankası, Temmuz ayı sonuna kadar bu kredileri kullandırmaktadır. Ekonomik sıkıntılar yaşayan kişiler bu kredileri alabileceklerdir. 

Başvurular Başladı, Temmuz Ayında Bitecek

Acil kredi ihtiyacı olan kişilere, Ziraat Bankası başvuruları başlattı. Banka kredi politikalarına uygun olan kişiler, 60 bin TL veya 30 bin TL'lik kredi paketlerini seçebileceklerdir. Kredi başvurusu yapmak isteyenler banka şubelerine giderek hızlı bir şekilde onay alabilirler. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, sıra beklemeden kredi başvurusu için işlem yapabilirsiniz. Kredi için gelir belgenizi ve kimliğinizi verebilirsiniz. Başvuru yaptıktan hemen sonra kredi değerlendirme sonucu sizlere verilecektir. 

Emekli olan kişiler ise, emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alıyorsa, bankanın daha uygun faizli kredilerinden yararlanabilirler. Üstelik Ziraat Bankası emekli kredisi başvurusu yapmak isteyenler, emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak hemen kredi kullanabileceklerdir. Emekli olan kişiler, maaşlarına göre yüksek limitli kredi alabilirler. 

İnternetten Başvuru İmkanı Var

İnternet üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli olarak kredilerini internet sitesinden de kullanabilirler. Eğer banka hesabınız varsa, banka hesabınızın üzerine alacağınız bir internet şifresi ile işlem yapabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı kullanan kişiler, bankadan kredi onayı almak için kredi notu yüksek olması gerekiyor.

ziraat-bankasi-kredisi3

Banka resmi internet sitesi olan ziraatbank.com.tr adresinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Resmi siteye girerek başvuru yapabilir ve başvuru sonucu hakkında bilgiler alabileceğiniz gibi ayrıca banka kredi faiz oranlarını da güncel olarak öğrenebileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@