Ziraat Bankası Duyurdu, Sabah İtibariyle Hesaplara 750 TL Yatacak

Ziraat Bankası Duyurdu, Sabah İtibariyle Hesaplara 750 TL Yatacak. Son dakika olarak yapılan bu kampanya detayları merak ediliyor. İşte haberimizde 750 TL ödeme ile ilgili detaylar...

Ekonomi 23.08.2021 - 11:51 23.08.2021 - 11:53 Vural Pars

Son dakika kampanyası yapan bankalardan birisi Ziraat Bankası. Banka 750 TL'ye kadar ödemelerin sabah itibariyle yattığını söyledi. Daha önce bu bankadan emekli maaşı almayan ve maaşını yeni taşıyan kişilere, 750 TL'ye kadar emekli promosyonu veriliyordu. Bu ödemelerin bu sabah itibariyle hesaplara yattığını söyleyebiliriz. Ziraat Bankası emekli promosyonu 750 TL'ye kadar sizin maaşınıza göre ödeniyor. Eğer 3 yıl boyunca Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almayı taahhüt ederseniz banka sizlere 750 TL'ye kadar ödeme yapıyor. Daha önce bu bankadan maaş almayan kişiler, maaşlarını geçen ay Ziraat Bankası'na taşıyarak eğer promosyon başvurusu yaptıysa, maaşları ile birlikte, 750 TL emekli promosyonunu alabilecektir. 

Verilen emekli promosyonlarında bankalar emeklilerin maaşlarına göre ödeme yapıyor. 750 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız emekli maaşınızın 2500 TL ve üzerinde olması gerekli. 750 TL altında da ödemeler yapılıyor. 1500 TL'ye kadar emekli maaşı alan kişilere banka 500 TL emekli promosyonu veriyor. Emekli maaşı 1500 TL ile 2500 TL arasında olan kişiler 625 TL emekli promosyonu alıyor. Başvuru yapmak için banka hesabınızın olması gerekli. Başvurular banka şubelerinden yapıldığı gibi ayrıca bankanın internet bankacılığı üzerinden de yapılıyor. 

ziraat-2-3

Emekliye Kampanyalara Devam Edilecek

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan kişilere, uygun faizlerle kampanyalar devam edecek. Emekli olan kişilere verilen 750 TL emekli promosyonu haricinde banka emekli maaşı müşterilerine 200.000 TL'ye kadar da kredi imkanı sunuyor. Emekli maaşınız üzerinden kredi alacak kişilere banka uygun faizlerle işlem yapıyor. Banka emekli müşterilerine istediği zaman kredi verecek. Emekli olmanız durumunda ve bu bankadan maaş almanız durumunda kredi notunuz düşük olsa bile sizlere bu ödemeler yapılacak.

Ayrıca bankadan işlem yapacak olan kişiler, 10.000 TL'ye kadar artı para başvurusu da yapabilir. Artı para başvurusu yapacak olan kişiler, internet bankacılığı üzerinden işlem yapabileceklerdir. Aldığınız bu artı para size hemen sonuç verecektir. Artı para hesabınıza ek olarak yatacak ve siz istediğiniz zaman kullanacaksınız. Bankadan yapılan son kampanyaları takip etmek için Ziraat Bankası resmi internet sitesine gidebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@