Ziraat Bankası Duyurdu ve Tüm Banka Borçları Kapatılacak, 150.000 TL'ye Kadar Kredi Kullandırılacak

Son dakika olarak Ziraat Bankası yeni bir kampanya başlattı. Sizlerde bu bankadan hemen kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi hemen kullanarak tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Ekonomi 30.08.2021 - 09:08 30.08.2021 - 09:08 Vural Pars

Ziraat Bankası bu sabah itibariyle başlattığı borç kapatma kredisi duyurdu. 150 bin TL'ye kadar olan tüm banka kredi ve kredi kartı borçlarını kapatılacak. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler belirli şartlara uygun olması durumunda bu kredileri istedikleri zaman kullanabilecekler. Ziraat Bankası üzerinden yapılan ve düşük faiz oranları ile birlikte verilecek olan borç kapatma kredilerinde en fazla 150 bin TL'ye kadar kredi kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası üzerinden verilen bu krediler de banka en fazla 36 ay vade işlem yapacak ve sizlere ilk taksit ödemesinde de dilerseniz 3 ay erteleme imkanı sunacak. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatabilirsiniz. Konut kredisi ve taşıt kredisi gibi kredilerde maalesef banka kapatma işlemleri yapmıyor. 

Ziraat Bankası Bugün itibarı ile başlattığı borç kapatma kredisine başvuru yapacak olan kişilerin de belirli şartlara uygun olmasını istiyor. Özellikli Kredi kullanacak olan kişilerin bankalar üzerinden bir icralık veya avukatlık durumun olmaması gerekmektedir. Bankalar üzerinde olan icralık borçlarınız için maalesef bu kredileri kullanamazsınız. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler Ziraat Bankası üzerinden hızlı bir şekilde kredilerinde kullanabiliyorlar. Borç kapatma kredisi alacaksınız ihtiyaç Kredisi olarak işlem yapamazsınız sadece banka tüm banka borçlarımızı hesaplayarak borçlarınız kapatarak üzere kredi onayı verecektir.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden borç kapatma kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankalar üzerinden yapacağınız borç kapatma kredilerinde kredilerde herhangi bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız en yakın banka şubesine giderek manuel olarak kredi başvurusu yapmanızı öneriyoruz.

ziraat-bankasi-duyurdu-ve-tum-banka-borclari-kapatilacak-150000-tlye-kadar-kredi-kullandirilacak1

Diğer bankalara çok borcunuz olduğu için internet üzerinden veya sms ile yapılan başvurularda banka otomatik değerlendirme yapacak ve eğer çok borcunuz varsa da Kredi onay vermeyecektir. Bu sebepten ötürü en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu onaylanırsa hemen aynı gün içerisinde tüm banka borçlarınızı kapatacak ve banka borcu yoktur kağıtları ile banka üzerinden bu krediyi kullanacaksınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@