Ziraat Bankası yaptığı kampanyalar ile son zamanlarda adından sıkça söz ettiriyor. Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişiler, belirli şartlara göre kredi alabiliyor. Ziraat Bankası kamu bankası olmasından dolayı, uygun faizlerle kredi veriyor. Bankanın yaptığı son açıklama ise oldukça önemli. Bankadan daha önce nakit kredi kullanmış kişiler, 0.55 faizlerle 20.000 TL'ye kadar onay alacak. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredi kampanyasına katılmak isteyenler, belirli şartlar nazarında hemen onay alabilecekler. Ziraat Bankası, kredi kartı, kredi başvurusu, yapacak olan kişiler, banka politikalarına uygun olması gerekiyor. 

Başvuru yapmak isteyenler için şartlar şu şekilde...

Nakit ihtiyacı olan kişiler, Ziraat Bankası üzerinden işlem yapmak istiyorsa, uygun faizlerle bu bankadan onay alabilmesi için kredilerini belli şartlara göre veriyorlar. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olmasını ve TC vatandaşı olmasını şart koşuyor. Yabancı uyruklu kişiler bu kampanyalara katılamazlar. Ziraat Bankası, yapılan kampanyalar sonrasında başvuru yapmak isteyenler için ayrıca kredi notuna bakacağını da söyledi. Özellikle 0.55 faizli kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi notu 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Ziraat Bankası emekli olan ve çalışan kişilere kredi veriyor. Bu kişilerde bankadan maaş alması durumunda kampanyaya katılabilir. Daha önce bu bankadan kredi almış ve düzenli ödemiş kişiler, başvuru yaptıklarında öncelikli olarak kredi kullanacaklardır.

ziraat-bankasi-duyuru-yapti-055-faizle-nakit-kampanyasi-basladi-bu-hafta-son-olarak-odenecek-lim

20.000 TL'ye kadar kredi kullanan kişiler, 36 ay vadeye kadar işlem yapacaktır. 3 ay ertelemeli ve kredi ödemelerini 3 ayda bir yapan bu bankadan başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak için, en yakın banka şubesine gidebilir veya bankanın mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası son dakika yapılan bu kampanyada işlem yapan vatandaşlarına 20.000 TL'ye kadar hemen sonuç vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası şubelerinden başvuru yapacak olan kişiler, bankadan maaş almıyorsa, gelir belgesi ve kimlik ile gitmesi gerekecek. Başvuru sonrasında banka değerlendirmeyi kısa sürede yapacak ve sizlere sonucu verecek. Ziraat Bankası son dakika kampanyası, resmi internet sitesi üzerinden de görebilirsiniz. İşlemler ve faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.