Ziraat Bankası Duyuru Yaptı, Borç Kapatma Kredisi 3 Ay Ertelemeli Verilecek, 100.000 TL Kredi Onayı Alınabilecek!

Ziraat Bankası Duyuru Yaptı, Borç Kapatma Kredisi 3 Ay Ertelemeli Verilecek, 100.000 TL Kredi Onayı Alınabilecek! Ziraat Bankası son dakika yeni bir borç kapatma kredisi duyurdu. İşte haberin detayı..

Ekonomi 26.06.2021 - 12:28 26.06.2021 - 12:29 Vural Pars

Ziraat Bankası bomba gibi kampanya ile geldi. Ziraat Bankası üzerinden yeni yapılan kredi kampanyası ile borç kapatma işlemleri yapılacak. Son zamanlarda bankaların sadece diğer bankalardaki borçları kapatmak için krediler verdiğini biliyoruz. Kredi alacak kişiler, belirli şartlara göre uygun olması durumunda, Ziraat Bankası'nın verdiği borç kapatma kredisini alabileceklerdir. Ziraat Bankası borç kapatma kredisini 3 ay ertelemeli olarak veriyor. Kredi kullanmak isteyenler, belirli şartlara uygun olması ile birlikte, bu kredileri hemen alacaklar ve diğer bankalardaki olan borçlarını da kapatabilecekler.

Pandemi döneminde başlayan bu kampanya, daha önce başvuru yapan kişilere hemen onay verilmiyordu. Pandemi döneminde özel olarak verilen bu borç kapatma kredisi 26 Haziran itibariyle tekrardan güncellenerek internet sitesinde yayınlandı. Ziraat Bankası devlet bankası olmasından dolayı, uygun faizlerle müşterilerine kredi veriyor. 

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi ve Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanan kişiler, hem borç kapatma hem de ihtiyaç kredisi alabileceklerdir. Ziraat Bankası üzerinden borç kapatma kredisi aldığınızda, banka 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sağlayacak. İhtiyaç kredisi başvurusu yapan müşteriler de 100 bin TL'ye kadar kredilerini kullanabilirler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu son dakika kampanyası olarak hem borç için hem de ihtiyaç için veriliyor. 

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden borç kapatma kredisi almak isteyenler, başvurularını en yakın banka şubelerinden yapabileceklerdir. Kredi başvurusu yapmak istiyorlarsa, gelir belgesi ile birlikte kimliklerini yanında götürebilirler. Banka sadece Ziraat Bankası üzerinden olan borçları değil, diğer tüm bankalardaki borçları da alarak kredi imkanı sunacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 18 yaşından büyük olması durumunda ve sigortalı olarak iş yerinde çalışıyor olması durumunda bankanın borç kapatma kredisi için onay alabileceklerdir. 

ziraat-bankasi-2

Alacağınız kredilerde 100.000 TL onay alabileceksiniz. 100.000 TL ve üzerinde kredi kullanmak isteyenlerde, bankadan ipotek karşılığında kredi alabilirler. Ziraat Bankası ipotek kredisi başvurusu yapacak olan kişilere verecekleri ipoteğin ekspertiz değerinin p'ine kadar kredi verecektir. 36 ay vadeli ve 3 ay ipotekli kredi kullandırılmaktadır. Başvurular banka şubesinden yapılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@