Ziraat Bankası Duyuru Yaptı, Son 5 Gün, Hesabı Olanlar Başvuru Yapması Gerekiyor

Ziraat Bankası Duyuru Yaptı, Son 5 Gün, Hesabı Olanlar Başvuru Yapması Gerekiyor. Ziraat Bankası tarafından resmi açıklama geldi. İşte detaylar...

Ekonomi 23.11.2021 - 13:26 23.11.2021 - 13:26 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinden hesabı olanlar için yeni bir duyuru yapıldı. Son 5 gün içerisinde başvuru yapan kişilere düşük faizli 10.000 TL nakit ödemesi yapılacak. Bankanın yapmış olduğu kampanyalardan bir tanesi olan ve 10.000 TL'ye kadar ödenecek olan bu nakit kampanyası sadece banka müşterilerine internet bankacılığı üzerinden verileceği için hem masrafsız hem gelir belgesiz hem de düşük faizli olarak ödenecek. İnternet üzerinden başvuru yapamayan kişiler 5 gün içerisinde başvuru yaparsa bankanın kendi ve uygulamış olduğu düşük faiz oranlarından faydalanarak 10.000 TL nakit imkanından faydalanabilirler. Ziraat Bankası hesabı olan ve internet bankacılığı şifresi oluşturan kişiler banka kredi politikalarına uygun olması durumunda 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan bu nakit kampanyasından faydalanabilir. 

Ziraat Bankası 10.000 TL ödeme

Yapılacak olan başvuruda t.c. vatandaşı olan kişiler 18 yaşından büyük olması durumunda Ziraat Bankası üzerinden verilen mobil uygulama destek kampanyasından faydalanabilecekler. Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar 36 ay vadeye kadar almış oldukları bu Kredi kampanyasını taksitle bölebilir ve isterse ilk taksit ödemesini de 90 güne erteleyebilir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler t.c. kimlik numarası üzerinden sorgulama yapılarak onay verileceği için Ziraat Bankası banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda sizlere destek kampanyasından faydalanma imkanı sunulacaktır. Ziraat Bankası üzerinden mobil uygulama aracılığı ile kredi kullanmak isteyen kişilerin Kredi notu en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan kişilerin bankadan maaş alması veya emekli olması gerekmekte. 

ziraatbank-4

Acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu Kredi başvurusunu şu an bile yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusu seçeneğine tıklayarak adımları takip edebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru sonrasında onay alan vatandaşlar Ziraat Bankası mobil uygulaması aracılığı ile kendi Ziraat Bankası hesaplarına onaylanan tutar kadar krediyi gönderecekler. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden ve banka şubeleri üzerinden de başvuru yapabilir kampanya detayları hakkında bilgilere buralardan bir istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@