Ziraat Bankası emekli kredisi 200.000 TL oldu. 200 bin TL'ye kadar emekli kredisi başvurusu yapmak isteyenler en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredi detayları hakkında bilgi alabilirler. Ziraat Bankası emekli olan müşterilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi veren bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası emekli kredisi başvurusu yaptığınız zaman, Banka sizlere hemen Kredi sonucunu söyleyecektir. Emekli kredisi almak istiyorsanız bazı politikalara uygun olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler emekli maaşlarını Ziraat Bankası şubelerine taşırsa bu durumda kredi onayı alabilirler.

Eğer maaşınızı bankada değilse taşıma işlemlerinden sonra kredinizi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden emekli kredileri 200 bin TL'ye kadar sizin kendi maaşınıza göre verilmektedir. En fazla 36 ay vade ilk taksit ödemesinde de 6 ay erteleme yapabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası emeklilik kredisi yaş sınırı kaçtır?

Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi alacak olan kişilerin merak ettikleri bir durumda yaş sınırı olmaktadır. Ziraat Bankası 75 yaşına kadar müşterilerine sorunsuz kredi vermektedir. 75 yaş üzerinde olan kişiler ise 80 yaşına kadar vade ile yaş toplamının en fazla 80 olması gerekmektedir. Yani 77 yaşındaki bir kişi 3 senelik krediyi bankadan, Sağlık raporları olması durumunda kullanabilir. Bankalardan yüksek yaşınız nedeni ile kredi başvurusu yaptığınız zaman hayat sigortası yüksek çıkar. Bu sebepten ötürü de kredi kadar hayat sigortası ödeme ihtimaliniz de yüksektir. Bu konuyu araştırmadan kredi başvurusu yapmayınız.

34324324

Ziraat Bankası emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi başvurusu yapmak için size en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Bu bankadan bir maaş alıyorsanız kendi maaş aldığınız banka şubesine kredi kullandıracaktır. Eğer kendi maaş aldığınız banka şubesi sizin yakınınızda değilse size yakın olan bir bankaya giderek maaş şubeniz ile iletişime geçmelerini sağlayabilir ve bu şekilde Kredi kullanabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra bankalarda bir sıkıntınız yoksa onay alırsınız. Emekli olan kişiler Kredi notu düşük olsa bile 200 bin TL'ye kadar 36 ay vade ile kredi kullanabilmektedirler.

Ziraat Bankası 200.000 TL emekli kredisi

Ziraat Bankası üzerinden 200.000 TL emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer kredi onayı almadıysanız ve ihtiyacınız 200.000 TL ise Bankaya bir ipotek vererek ipotek karşılığında Kredi kullanmanız mümkündür. Kredi alacak olan kişiler bankaya taşınmaz bir ipotek verir Verdikleri İpoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar kredi kullanabilirler. 400 bin TL'lik bir gayrimenkul verdiğiniz zaman banka sizleri 36 ay vadeye kadar 200.000 TL kredi verecektir. Krediler de de aynı banka politika şartları geçerlidir. Ayrıca evli olmanız durumunda kendi ipoteğinizi vermeniz ile beraber eş rızası da bankaya verilmesi gerekiyor. Emekli olan kişiler ayrıca kefil bularak da kredi başvurusu yapabilirler. Tüm kredi başvuruları Ziraat Bankası şube üzerinden yapılmaktadır.