Ziraat Bankası Emekli Kredisi için faiz oranlarını dibe çekti! Emekliye 0,49-0,69 arası faizle 50.000 TL veriyor!

Ziraat Bankası emekli kredisi için faiz oranlarını dibe çekti! Emekliye 0,49-0-69 arası faizle 50.000 TL veriyor! Emekli maaşınızı yeterli başka hiçbir şeye gerek yok…

Ekonomi 27.07.2021 - 21:31 27.07.2021 - 21:32 Volkan Arık

Ziraat Bankası emekli kredisi için faiz oranlarını dibe çekti! Emekliye 0,49-0-69 arası faizle 50.000 TL veriyor! Ziraat Bankası yaptığı son dakika duyurusu ile emekli kredisi için faiz oranlarını çek geri çektiğini açıkladı. Ziraat Bankası'ndan emekli kredisi alabilmek için sadece emekli maaşınızın olması yeterli. Kefil yok, şart yok, evrak istenmiyor. Başvurularınızı şubelere giderek ya da online işlemler üzerinden yapabilirsiniz. Ziraat Bankası emekli kredisi faiz oranları ise 0,49 ve 0,69 arasında değişiyor.

Tüm bankalar emeklileri kendine çekmek için yarışa devam ederken en büyük kampanya Ziraat Bankası'ndan geldi. Özellikle pandemi sürecinde yaptığı kampanyalarla adından çok söz ettiren Ziraat Bankası Şimdi de emekliler için kesenin ağzını açtı. Emekliler Ziraat Bankası üzerinden çok düşük faiz oranları ile birlikte 50.000 TL'ye kadar kredi çekebiliyor. Üstelik geri ödeme 3 ay sonra başlıyor. Aynı zamanda vade seçenekleri de emeklilerin tercihine göre değişiyor. Peki Ziraat Bankası kredi başvuru şartları neler? Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

ziraat-bankasi-emekli-kredisi-icin-faiz-oranlarini-dibe-cekti-emekliye-049-069-arasi-faizle-5000-1

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası tarafından yapılan son dakika duygusu ile birlikte milyonlarca emeklinin yüzü güldü. Pandemi sürecinde zor günler geçiren emekliler için Ziraat Bankası düşük faizli kredi kampanyası başlatıyor. Hemen başvuru yaparak sadece emekli maaşınızı kefil göstererek Kredi kampanyasından faydalanmanız mümkün. Üstelik Ziraat Bankası emekli kredisi faiz oranları çok düşük. Biraz önce açıklanan son dakika gelişmesi ne göre Ziraat Bankası emekli kredisi faiz oranları 0,49 ve 0,69 arasında değişiyor. Başvuru yapmak isteyen emekliler ya da yeni Ziraat Bankası'na maaşını taşıyan emekliler bu Kredi kampanyasından yararlanabiliyor.

ziraat-bankasi-emekli-kredisi-icin-faiz-oranlarini-dibe-cekti-emekliye-049-069-arasi-faizle-5000-2

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Emeklilerin her zaman yanında olmaya devam eden Ziraat Bankası pandemi sürecinde de zor günler geçiren vatandaşlara uygun koşullarda Kredi imkanı sağlamayı sürdürüyor. Ancak Ziraat Bankası'nın kredi kampanyası sınırlı sayıda. O nedenle elinizi çabuk tutmanız ve bir an önce başvuru yapmanız gerekiyor. Emekli kredi kampanyası başvuruları Ziraat Bankası şubelerinden, mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden anında yapılabiliyor. Ayrıca mobil ve İnternet şubesinden yaptığınız başvurular sırasında kredi taksit sayısını seçme imkanınız bulunuyor. Uygun faiz oranları ile kredi çekmek istiyorsanız Ziraat Bankası'nın yaptığı bu Kampanyayı kesinlikle kaçırmayın.

ziraat-bankasi-emekli-kredisi-icin-faiz-oranlarini-dibe-cekti-emekliye-049-069-arasi-faizle-5000-3

EMEKLİ KREDİSİ VADE SÜRESİ

Emekliler için birbirinden özel fırsatları hazırlayan Ziraat Bankası vade seçeneklerini de Bir Hayli uzatıyor. Ziraat Bankası'nda 36 aya kadar vadeli krediler düşük faiz oranları ile veriliyor. 50.000 TL'ye kadar kredi başvurusunu hemen yapabilir başvurunuz onaylandıktan sonra şubeye gitmeye bile gerek kalmadan banka hesabınızdan tahsil edebilirsiniz. Sadece emekliler için değil Ziraat Bankası'nın tüm paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanyaları da sürüyor. Ağustos ayında yeni faiz oranlarını açıklamaya hazırlanan Ziraat Bankası'nın Temmuz ayı düşük faiz oranlı Kredi fırsatlarını kaçırmadan değerlendirin. Avantajlı koşulları ile alacağınız bu kredilerin birçoğunda geri ödeme 3 ay ve 6 ay sonra başlıyor. Sadece tüketici kredisi değil aynı zamanda konut kredisi ve taşıt kredisi imkânlarının yanı sıra eğitim kredisi seçenekleri de bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@