Ziraat Bankası Emekli Müşterilere Özel Kampanya: Aylık 90 TL Fatura İndirimi!

Ziraat Bankası, emekli müşterilerine yönelik önemli bir kampanya başlattı. Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alanlar için özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında aylık 90 TL'ye fatura indirimi sağlanacak. Bu müjdeli haberi duyan emekliler, Ziraat Bankası'na başvurarak kampanyadan yararlanabilecekler.

Ziraat Bankası, emekli müşterileri için özel olarak hazırlanan kampanyayı duyurdu. Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alanlara yönelik olarak başlatılan kampanya ile aylık 90 TL'ye fatura indirimi sağlanacak. Türk Telekom işbirliğiyle gerçekleştirilen bu kampanya sayesinde emekliler, avantajlı tekliflerden faydalanabilecekler.

Devlet babalığını konuşturdu! PTT’den 18 yaş üstüne 3.336 TL yatacak! Devlet babalığını konuşturdu! PTT’den 18 yaş üstüne 3.336 TL yatacak!

Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan müşteriler, kampanyadan yararlanmak için kimlikleriyle birlikte en yakın Türk Telekom bayisine başvuruda bulunabilecekler. Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanmak isteyen emekliler, Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesinden faydalanmalı ve Türk Telekom'a ait 5555'e ZIRAAT boşluk T.C. Kimlik Numarası'nı içeren bir SMS göndermelidir. Alternatif olarak, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kampanyaya katılım sağlayabilirler.

Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5GB cepten internet ve Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulacak. Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti, tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 160 TL, Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 175 TL olarak belirlenmiştir.