Emekli Bankası olarak da bilinen Ziraat Bankası yeni yapmış olduğu kampanya ile birlikte emekli olan müşterilerine kendi bankalarından emekli maaşı alması şartı ile 100.000 TL ihtiyaç kredisi 50.000 TL borç kapatma kredisi toplamda 150 bin TL kredi vermektedir. Ziraat Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada banka internet sitesi üzerinden de yayınladığı gibi sadece emekli olan kişilere ve emekli maaşına Ziraat Bankası üzerinden alan veya taşıyan kişilere verilecektir. Acil Para ihtiyacı olan emekliler için yapılan bu Kredi kampanyasında Kredi kullanacak olan kişiler belirtilen şartlara göre hızlı bir şekilde banka üzerinden kredi onayı alabilecek. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler emekli olması durumunda Kredi notu düşük olsa bile bu banka üzerinden kredi onayı alabilir. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın banka şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler emekli maaşları Ziraat Bankası üzerinde olması durumunda sadece kimlikleri ile birlikte başvuru yapabilir. Eğer maaşınızı ilk defa taşıyacaksınız yanınızda gelir belgesi bulunarak Kredi başvurusunda bulunabiliyor sunuz.

Emekli olan kişiler ayrıca bu bankadan almış oldukları ihtiyaç kredisi haricinde diğer bankadaki olan kredi kartı ve kredi borçlarını kapatmak için 50 bin TL'ye kadar kredi onayı alabilecektir. 50.000 TL'ye kadar alacağınız borç kapatma kredisi nde 36 ay vade ile işlem yaparken 100.000 TL'ye kadar kullanacağınız İhtiyaç kredisinde ise 24 ay vadeli olarak Kredi kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan emekliler eğer maaş aldıkları banka Vakıfbank veya Halk Bankası bu bankalardan da yapılan bu kredi kampanyası ile başvuru yaparak işlem yaparak kredi kullanabilir. 

z45-a2d648b7-5db6-478a-b8a6-ac93d83632fc-1

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kredi faiz oranlarını öğrenebilir ve Kredi ile başvuru aşamaları hakkında detaylı bilgileri bireysel müşteri temsilcisi üzerinden öğrenebilirsiniz. Banka müşteri hizmetleri numarasını arayarak da Kredi ile ilgili bilgiler alabiliyorsunuz.