Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilere Ziraat Bankası üzerinden yeni bir kampanya Haberi geldi. Ziraat Bankası emekli maaşını kendi Bankasından adam vatandaşlara banka şubelerine gitmeden 3000 TL ile 50 bin TL arasında ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu Kredi kampanyasında başvuru yapmak isteyen kişiler belirtilen şartlar dahilinde istedikleri zaman kredi kullanabilecek. 3000 TL ile 50 bin TL arasında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Ziraat bankası'na emekli maaşını taşıdıktan sonra düşük faiz oranları ile kredi kullanabilecek. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen emeklilerden bazı şartlara uygun olması durumunda kredi onayı verecek. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almıyorsanız bankanın yapmış olduğu kampanyaya katılamıyorsunuz. Emekli maaşınızı sosyal sigortalar kurumu üzerinden veya e-devlet Sitesi üzerinden İstediğiniz zaman taşıyabilir ve Ziraat bankası'nın seçtikten sonra bankaya giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

krediler-haber24-07-7

Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi almak istiyorsa bankanın yapmış olduğu bu Kredi kampanyasına katılarak yüksek limitli borç kapatma kredisi de kullanabilir. Acil İhtiyaç halinde hızlı bir şekilde Kredi kullandıracak olan Ziraat Bankası 5000 TL'ye kadar olan krediler de gelir belgesi istemiyor. 

Emekli maaşı hesabını Ziraat Bankası üzerinde olan kişiler internet bankacılığı şifresi alarak Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden 7gün 24saat kredi başvurusu yapabilir. Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsunuz internet şifremiz ile mobil uygulamaya giriş yaparak buradan banka kredisi kullanabilirsiniz.