Ziraat Bankası Emeklinin 750 TL Ödemesine Karşılık 5000 TL Nakit Veriyor

Ziraat Bankası Emeklinin 750 TL Ödemesine Karşılık 5000 TL Nakit Veriyor, Son Dakika kampanyası duyuruldu. İşte detaylar...

Ekonomi 29.08.2021 - 20:54 29.08.2021 - 20:54 Vural Pars

Ziraat Bankası 750 TL emekli promosyonu verdiği emeklilere 5000 TL'ye kadar nakit avans limiti veriyor. Ziraat Bankası üzerinden yapılan emekli kampanyalarından bir tanesi olan nakit avans limitleri 5000 TL'ye kadar limit arttırımı yapılmıştır. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan müşteriler 750 TL'ye kadar emekli promosyonu aldıysa 5000 TL'ye kadar nakit avans kimliklerinde hemen hesaplarını aktarabilecekler.

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyayı sadece emekli olan ve kendi bankası'ndan emekli maaşı olan kişilere özel olarak hazırlanmaktadır acil paraya ihtiyacınız olduğu zaman Ziraat Bankası nakit avans limiti ne harcayarak nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Ziraat bankası'ndan 5000 TL nakit avans imkanı

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 5000 TL'ye kadar nakit avans imkanından faydalanabiliryorsunuz. Bunun için başvuru yapmanız gerekmektedir. Daha önce bu bankadan emekli maaşı alıp 750 TL'ye kadar emekli promosyonu aldıysanız 5000 TL'ye kadar nakit avans limit başvurunuzu Ziraat mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yapmak istiyorsanız banka hesabınız üzerinden bir internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor. Almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte mobil uygulama üzerinden kendi emekli maaşı hesabınız aracılığı ile kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli olan kişilerin yapmış olduğu başvuru sonrasında eğer onay verilirse artı para olarak kendi emekli maaşınızı üzerinden bu para yatacaktır. Daha önce emekli maaşı alıp ve bu artı para imkanından faydalanan kişiler düzenli ödemeler yaptıysa da 10.000 TL'ye kadar limit arttırma işlemleri için başvurularını mobil uygulama üzerinden yapabilirler. 

zbs

Ziraat Bankası emekli olan kişileri ayrıca kredi kampanyası da yapıyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası şubelerine taşırsınız 100.000 TL'ye kadar sizlere 36 ay vadeli olmak üzere Kredi imkanı sunuluyor. Banka ayrıca vermiş olduğu ihtiyaç kredilerinde 100.000 TL'ye kadar kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatan diğer borç kapatma transfer kredisini de sizlere sunmaktadır. Emekli maaşını bu bankaya taşıyan müşteriler emekli promosyonu nakit avans ve kredi gibi ayrıca kredi kartı başvurularında bulunabilirler. Bankanın emekliler için yapmış olduğu kampanyalara göz atmak istiyorsanız resmi internet sitesine girebilir veya 0 850 220 0000 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@