Emeklilere verilen kredide yeni gelişmeler yaşanıyor. Ziraat Bankası'ndan gelen haberle birlikte 100 bin TL'ye kadar emekliye özel kredi kampanyası başladı. Hem ihtiyaç hem de borç kapatma kredisi çekebileceksiniz. Başvuru yapanlar anında ödemesini alacak.

Emekliler için hazırlanan kredi kampanyasında, düşük faizli ve yüksek vadeli kredi veriliyor. Ziraat Bankası, bu noktada ön plana çıktı. Dikkat çeken kredi ödemeleriyle ilgili çeşitli detaylar verildi. Ziraat Bankası'ndan gelen hamle ile birlikte 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek.

İhtiyaç Kredisi Başvuruları Başladı

Ziraat Bankası'na ihtiyaç kredisi için başvuru yapan emekliler, başvuruları kabul edildikten sonra dakikalar içerisinde ödemesini alabilecek. Bu sayede emekli vatandaşlar da ihtiyaçları doğrultusunda uygun kredi çekebilecek. Öte yandan borcu olanlar için de önemli bir müjde verildi.

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

100 bin TL Borç Kapatma Kredisi!

Ziraat Bankası'na başvuru yapan emekliler, 100 bin Tl borç kapatma kredisinin sahibi olacak. Bu sayede rahatlıkla borçlarını tek bir çatı altında toplayabilecekler. Ziraat'in bu kampanyasını değerlendirmek isteyen çok sayıda emekli bulunuyor. İşte emeklilere verilen müjde ile birlikte sizler de banka şubesine giderek veya mobil uygulama üzerinden işlem sağlayarak kredinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

emekli-21