Ziraat Bankası emekliye 20.000 TL ödeme yapıyor

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan kişilere 20.000 TL'ye kadar ödeme kampanyası başladı. Emekli maaşını bu bankadan alan kişiler hemen onay olabilir ve 20.000 TL hesaba yatırabilir.

Ekonomi 26.10.2021 - 16:12 26.10.2021 - 16:12 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinden yapılan yeni kampanya ile emekli olan müşterilere 20.000 TL'ye kadar onay vereceği duyuruldu. Ziraat Bankası kendi bankası'ndan emekli maaşı alan müşterilere yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemeleri dedi 3 ay ertelemeli olarak 20.000 TL krediyi acil ihtiyaçları için kullanması durumunda verecektir. Emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız kredi başvurunuzu banka şubelerinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Kredi başvurusu anası değerlendirmeye alınacak ve sizlere anında ne kadar kredi onayı aldığınız gösterilecektir.

Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler başvuru yaptıklarında değerlendirmeye alınırlar ve bu değerlendirme sonrasında kredi onayı alıp almadıklarını görebilirler.

Ziraat Bankası yapmış olduğu son kampanyada emekli olan kişilere 20 bin TL'ye kadar onay vereceğini duyurduğu  bu krediler bankaların özel olarak emekli maaşı alan müşterilerine vermiş olduğu bir kredi kampanyası olacaktır. 

Sizler de şartları uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Ziraat Bankası üzerinden 20 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapabilir onaylanan Kredinizi hemen ATM üzerinden çekebilirsiniz.

ziraat-2-2-1

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler 20.000 TL üzerinde de ihtiyaç kredisi kullanılabilirler. Daha önce bu bankadan kredi kullanmadıysanız 200 bin TL'ye kadar gelir belgesiz 200 bin TL üzerinde de gelir belgeli olarak ihtiyaç kredisi kullanabilir ve diğer bankadaki tüm borçlarınızı kapatarak tek bir yerden ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Ziraat Bankası ayrıca emekli olan müşterilere 750 TL'ye kadar da emekli promosyonu vermektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@