Ziraat Bankası Emekliye Çifte Müjde Veriyor, Yeni Kampanya Alkış Topladı

Ziraat ’ten Emekliye Özel Kredi ve Ziraat Bankası Emekli Kredisi Hesaplama hakkında yeni kampanya duyurdu. Emekliye özel kredi ve emekli kampanyası başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 24.08.2021 - 17:53 24.08.2021 - 17:54 Vural Pars

Ziraat’in müşterilerine sağladığı avantajda, Ziraat Bankası emekli kredisi hesaplama kriterlerini merak edenlerin sayısı oldukça fazla. Çünkü bankanın verdiği bir krediyi hesaplamak için pek çok noktaya göz atmak gerekiyor. Ziraat Bankası, emekli maaşını kendi bankasından alan müşterilerine ayrıcalıklı kredi imkânları sunarak bu hesaplamayı sizin için yapıyor.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Hesaplama

Krediye ihtiyacı olan emekliler, Ziraat Bankası emekli kredisi avantajlarından faydalanarak ihtiyaçlarını giderebiliyor. “Emeklinin Artısı Kredi Paketi” ismiyle Ziraat’in verdiği krediler, pek çok emeklinin derdine derman oluyor. Bu avantajlı krediler sayesinde kişi, konut ve nakit kredi ihtiyaçlarını Ziraat Bankası aracılığıyla sağlayabiliyor.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Ziraat Bankasının emekli müşterilerine sunduğu tüketici kredisinin tutarı 20 bin TL. Bu tutarın Ziraat Bankası emekli kredisi faiz oranı ise yüzde1,63 oranında. Emeklinin ihtiyaç duyduğu konut kredilerinde verilen kredi tutarı 100 bin TL ya da 1 milyon TL ve üzeri şeklinde iki farklı gruba ayrılıyor. 100 bin TL’lik bir kredinin faiz oranı yüzde 1,37 iken; 1 milyon TL’lik kredinin faiz oranı yüzde 1,41 şeklinde hesaplanıyor.

Ziraat Bankası Emekliye Kredi

Bankanın müşterilerine verdiği ayrıcalıklı Ziraat Bankası emekli kredisi hesaplama işlemi, bankanın sitesinde yer alan bilgilerle yapılabiliyor. Kredi vadesi aylık hesabı yine site üzerinden müşterilere duyuruldu. Site üzerinden; tahsis ücreti, taksit tutarı, yıllık maliyet oranı gibi her kalem tek tek size sunuluyor. Bu nedenle emekli maaşlarını Ziraat Banka’sından alan müşteriler, alacakları kredinin detaylarını doğrudan görebiliyor.

Ziraat Bankası Emekliye Kredi Limiti

Ziraat müşterisi olan emeklilerin sordukları önemli bir soru, Ziraat Bankası emekli kredisi maaşın kaç katı sorusudur. Bankanın size sunduğu ayrıcalıklı kredi imkânı, maaşınızdan oldukça fazladır. Konut kredisi gibi yüksek tutarlardaki kredileri bile banka müşterileri için sağlamaktadır.

ziraat-bankasi-emekliye-cifte-mujde-veriyor-yeni-kampanya-alkis-topladi

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

İhtiyacınıza cevap veren Ziraat, Ziraat Bankası emekli kredisi hesaplama işlemlerini, internet ve müşteri hizmetleri aracılığıyla detaylı bir şekilde size aktarır. Yine de daha fazla bilgi almak isteyen müşteriler, banka şubelerine başvurarak detaylı bilgi edinebilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@