Devlet bankası olan Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşların elinden tutmaya devam ediyor. 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşların elinden tutmaya devam ediyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. 

Banka üzerinden yapılan açıklama sonrasında Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar nakit kredi kullanabilmeleri için şartları uygun bir müşteri olması durumunda en düşük faiz oranlarından yararlanarak, kredilerini alabileceklerdir. 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli, toplamda ise 36 ay vadeli kredi imkanı sağlanmaktadır. 

Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor

Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra alacağınız bu ihtiyaç kredilerinde, özellikle daha yüksek limitlerde kredi kullanmak istiyorsanız, gelir durumunuzun yüksek olması gerekiyor. 

Emekli maaşınızı bankaya taşıdıktan sonra ihtiyaç kredisiyle birlikte borç transferi kredisi de yapmak istiyorsanız, banka şubeleri üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında kredi onayı almanız ile birlikte diğer bankadaki olan kredi kartı kredi borçları kapatılmaktadır. 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını yapmak isteyen yemekler, özellikle internet bankacılığını kullanıyorlarsa mobil uygulama üzerinden kredi alabiliyorlar. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilmektedir. kimliğiniz ile birlikte Emekli Kredisi kampanyasına katılmanız durumunda, sizler için özel olarak hazırlanmış, faiz oranlarından yararlanabilir ve yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz.