Ziraat Bankası Emekliye Tam Olarak 200.000 TL Nakit Ödemesi Yapacak, Şubeye Gitmeden Başvuru Yapılarak, Hesaba Atılacak

Son Dakika: Ziraat Bankası Emekliye Tam Olarak 200.000 TL Nakit Ödemesi Yapacak, Şubeye Gitmeden Başvuru Yapılarak, Hesaba Atılacak kredi kampanyasında son durum belli oldu. İşte detaylar...

Ekonomi 04.08.2021 - 22:17 04.08.2021 - 22:18 Vural Pars

Son dakika haberi ile Ziraat Bankası, emekli olan müşterileri sevindirecek bir gelişme yaşattı. Ziraat Bankası, emekli olan müşterilere tam tamına 200.000 TL'ye kadar nakit ödemesi yapacak. Düşük faiz oranlarla beraber milyonlarca emeklinin müjdesi olan bu kredi kampanyasına, yarından itibaren başvurular alınacak. 36 ay vadeye kadar ve uygun geri ödeme faiz oranları ile birlikte verilecek olan emekli kredilerinde bazı şartlara uygun olmanız durumunda bu kredileri kullanabileceksiniz. Kamu bankası olmasından dolayı Ziraat Bankası Emekli müşterilerinde en çok tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Bu sebeple emekli maaşınızı eğer Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, 200.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu, sorgusuz sualsiz bir şekilde yapabileceksiniz. Ziraat Bankası, 200.000 TL emekli kredisi haricinde, ayrıca acil ihtiyaçlarınız için on bin TL ye kadarda internet bankacılığı üzerinden, haftasonu dahil kredi onayı vermektedir. 

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Paketi Başladı, 200.000 TL Ödenecek

Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi kullanacak olan kişiler, 200.000 TL'ye kadar kredi onayı almak istiyorlarsa, yüksek bir emekli maaşına sahip olmaları gerekiyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi paketine başvuru yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar bu kredileri istedikleri zaman kullanabileceklerdir. Maaşını Ziraat Bankasından almayan kişiler ise maaşını Ziraat Bankası şubelerine taşıdıktan hemen sonra kredi başvurusu yapabileceklerdir. Üstelik emekli maaşınızı başka bankadan bu bankaya taşıdığınız zaman diğer bankadaki olan tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatacaksınız. Bankalardan dolayı icralık avukatlık, kırmızı kalem ve kara liste gibi listelerde bulunan kişiler emekli maaşlarını Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra bu borçlarını kapatırlarsa 5 yıl beklemeden emekli kredisi kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası Emekli kredilerinde, müşterileri 36 ay vadeye kadar işlem yaparken, ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme ve daha sonraki taksit ödemelerinde de 3 aydan 3 aya ödeme şeklinde kredi imkanı sağlıyor. 

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler banka şubelerine giderek bu banka üzerinden hemen kredi başvurusunda bulunabilirler. Ayrıca banka müşterileri, Ziraat Bankasının internet bankacılığını kullanarak da onaylı olan kredi limitlerini, banka şubelerine gitmeden 7 gün 24 saati internet bankacılığı üzerinden kullanabilirler. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine gittiğiniz zaman banka maaş alan müşterilerin kendi maaş şubesi üzerinden onay vereceğini bekleyeceği için bir işg ünü içerisinde kredi sonucunuz belli olacaktır. Eğer maaş aldığınız şubeye giderek başvuru yaparsanız, 5 dakikada kredi onayı alıp hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. 

ziraat-bankasi-emekliye-tam-olarak-200000-tl-nakit-odemesi-yapacak-subeye-gitmeden-basvuru-yapil

Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyası ile ilgili detaylı bilgileri, bankanın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca bankanın, güncel faiz oranlarını ve kredi kampanyalarında resmi internet sitesinden öğrenebileceğiniz gibi, ayrıca müşteri hizmetleri numarası olan 0850 220 00 00 numarasından da işlem yaparak öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını aradıktan hemen sonra bağlantı kurarak, kredi kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@