Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarını uyguluyor! Nakit ödeme yapıyor! 25.000 TL ödeme yapılacak!

Ziraat Bankası piyasadaki en düşük faiz oranlarını uygulayarak vatandaşlara nakit ödeme imkanı sünüyor. Buna göre ziraat bankası tarafından başlatılan kredi kampanyasında vatan aşağı 25.000 TL tutarında bir ödeme sahibi olabilecek. Aynı zamanda banka tarafından yapılan kredi kampanyasının detaylarında olabildiğince esnek ödeme seçenekleri ve farklı bankacılık ürünleri de vatandaşlara özel olarak geliştirilmektedir.

Ziraat Bankası tarafından, piyasanın en düşük faiz oranları uygulanarak vatandaşlara nakit ihtiyaçlarının olması durumunda kullanabilmelerine yönelik 25.000 TL tutarında bir kredi kampanyasına merhaba denildi. Bankacılık sektörünün son dakika uygulaması olarak sunulan bu kredi kampanyasında işlem gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar başvuru yapmaları ve kabul edilmeleri halinde 25.000 TL tutarındaki kredi miktarına 36 ayak varan vade seçenekleri ile geri ödeme imkanlarına sahip olacaklardır. Aynı zamanda 36 aya varan vade seçeneğinin yanında bir de ilk taksitte üç aylık erteleme şansı da bulunmaktadır.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank hesabı olanlar dikkat! Bankadan açıklama yapıldı! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank hesabı olanlar dikkat! Bankadan açıklama yapıldı!

Banka tarafından sunulan ve diğer bankalar tarafından da kampanyaya katılım gösterilmesi beklenen bu durumda, banka kamu bankası olarak faaliyet gösterdiği için kredi kullanmak isteyen kişilerin banka üzerine bireysel müşteri hesaplarını bulunması gerekmektedir. Dolayısıyla banka üzerinden 25.000 TL tutarındaki kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen kişiler başvurularını gerçekleştirdiklerinde hızlı bir şekilde kendilerine geri dönüş yapılarak kredi kampanyasının detayları kendilerine iletilecektir. Ayrıca, ayrıcalıklı bir kampanya olan bu nakit ödemeden faydalanabilmek için emekli maaşlarının bu bankadan alınması şartı bulunmaktadır.

Ziraat Bankası hesabı olanlar ise bankaya gitmelerine gerek kalmadan kredi alabileceklerdir. Ziraat Bankası nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle kredi verirken, kendi banka uygulaması olan Ziraat Mobil uygulamasını da kullanmak isteyenlere hemen ödemeli kredi imkanı sunacağı duyurdu! Nakit kredi alacak kişiler, hemen onay almaları durumunda Ziraat Mobil uygulaması üzerinden onaylanan tutar hesaplarına yatacaktır!