Tek tuşla başvuru yapma imkanı tanıyan Ziraat Bankası, %1,42 faiz oranı üzerinden kredi işlemlerine başladı. 300 bin TL kredide aranan şartlar, belge şartı var mı yok mu ve diğer detaylar haberimizde.

Bankadan güzel haber geldi. Ziraat Bankası müşterilerine %1,42'ye düşen krediden kullandıracak. Ödeme kolaylığını da es geçmeyen banka, 300 bin TL'ye kadar kredi verecek. Ziraat Bankası, Türkiye'nin finans alanındaki liderlerinden biri olarak kadın girişimcilere yönelik önemli bir teklifte bulundu. Banka, iş dünyasında daha çok kadının yer almasını teşvik etmek amacıyla faizsiz kredi imkanını hayata geçirdi.

Ziraat'tan Kadın Girişimcilere Özel Finansman Seçenekleri

Ziraat Bankası'nın sunduğu bu kredi programı, kadınları iş dünyasında daha belirgin bir konuma getirmeyi amaçlıyor. Bu finansal teklif, üç ana kategoriye ayrılıyor:

Kadınlara Girişimcilik Kredisi!

Bu destek paketi, %1,42 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. İşletmenin yarısından fazlası kadınlara ait olan firmalar bu finansman desteğinden yararlanabilecekler. Kredi miktarı, işletmenin faaliyet süresine bağlı olarak değişebilir. Ayrıca bu krediyi alan işletmelere 5 bin TL değerinde ticari kredi kartı da verilecek.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı! İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı!

70 Bin TL KOSGEB Kredisi

KOSGEB veritabanında yer alan ve KOSGEB desteğiyle kurulan işletmelere yönelik olan bu kategori, 70 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Dahası, bu kredi kapsamında KOBİ Finansmanı programı sayesinde faiz oranının bir bölümü veya tamamı KOSGEB tarafından ödeniyor.
Sıfır Faizli 300 Bin TL Kredi
 Tamamen kadın girişimcilere özel olan bu kategori, 300 bin TL'ye kadar olan finansman ihtiyaçlarını karşılıyor.