Ziraat Bankası Faizsiz 5000 TL Ödeme Yapacak, 5000 TL Alacak Kişilerin Şartları Belli Oldu

Ziraat Bankası Faizsiz 5000 TL Ödeme Yapacak, 5000 TL Alacak Kişilerin Şartları Belli Oldu. Son dakika kampanya başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 18.08.2021 - 19:42 18.08.2021 - 19:44 Vural Pars

Son dakika olarak yeni bir kampanya başladı. Ziraat Bankası 5000 TL faizsiz kredi ödemesi başladı. Ziraat Bankası üzerinden 5000 TL’ye kadar ödeme yapılacak ve bu ödemeler faizsiz olarak ödenecek. Son zamanlarda faiz durumlarının belirsizliği ile birlikte, bankalardan kredi alacak kişiler oldukça fazla araştırma yapıyor. 5000 TL’ye kadar verilecek bu kredilerde faizsiz olmasının özelliği bankanın katılım bankası olmasıdır.

Bankalardan Ziraat Bankası üzerinden faizsiz ve islami şartlara göre kredi kullanmak istiyorsanız, 5000 TL’ye kadar 36 ay vadeli Ziraat Katılım Bankası üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Katılım Bankası üzerinden verilen kredilerde sıfır faizli işlem yapılacak ve bu işlemler tamamen helal kredi olarak geçecek. Sizlerde 5000 TL ihtiyacınız varsa Ziraat Katılım Bankası üzerinden şartlara uygun olmanız ile birlikte, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 5000 TL Faizsiz kredi için şartlar belli oldu

Ziraat Bankası tarafından kurulan Ziraat Katılım Bankası, tamamen faizsiz bankacılık işlemleri yapan bankalardan birisidir. 5000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan kişiler, faizsiz kredi alacaklarsa, 5000 TL Ziraat Katılım üzerinden başvuru yapabileceksiniz. 5000 TL kredi kullanacak olan kişinin sigortalı olarak iş yerinde çalışıyor olması durumunda 12 aydır sigortasının yatmış olması istenecektir. 12 aylık sigorta geçmişi olmayanlar onay alamayacaklardır. 5000 TL kredi kullanacak olan kişi eğer emekli ise emekli maaşını bu bankadan alma şartı vardır. Bankalardan icralık olan kişiler, avukatlık olan kişiler ve kırmızı kalem, kara liste gibi listelerde ismi bulunan kişiler, kredilerini kullanamayacaklardır.

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Başvuru yapmak istiyorsanız, banka şubelerine gitmeniz gerekiyor. Size en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesine giderek, kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar bu kredileri Ziraat Katılım Bankası üzerinden kullanabilirler. Kredi kullanmak istiyorsanız, 36 ay vadeye kadar işlem yapacak ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapacaksınız.

ziraat-bankasi-faizsiz-5000-tl-odeme-yapacak-5000-tl-alacak-kisilerin-sartlari-belli-oldu1

Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, belirli şartlara uygun olması durumunda Ziraat Katılım Bankasının müşterisi olması ile beraber bankanın internet bankacılığı üzerinden işlem yapabilmektedirler. Aldığınız 5000 TL ihtiyaç kredilerinde faizsiz işlem yapılırken, banka kişilerden kar payı talep edecektir. Katılım bankaları kar payı oranı ile kredi vermektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@