Ziraat Bankası Garanti BBVA ve Yapıkredi'den 3 Ay Ödemesiz 20 Bin TL Anında Kredi

Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi'den milyonlarca kredi kartı sahibine müjdeli haber! Bu bankalar anında 20 bin TL kredi imkanı sunuyor. Üstelik borçlar 3 ay erteleniyor. Haberimizde...

Genel 10.07.2021 - 23:00 10.07.2021 - 23:01 Orhan Yener

Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi'den milyonlarca kredi kartı sahibini sevindiren kredi paketi! Üç banka tarafından açıklanan yeni kredi müjdesi ile kredi kartı sahipleri, anında 20 bin TL nakit avans şeklinde kredi kullanabilecek. Üstelik 3 ay erteleme imkanıyla kredi taksitleri 3 ay faizli olarak ötelenebilecek. Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi'den 20 bin TL'lik dev kredi fırsatının tüm detaylarını haberimizde sizler için hazırladık.

Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi kaçırılmayacak kredi fırsatını ilan etti! Kredi kartı bulunan kişilerin yararlanabileceği bu kredi türü 3 ay ertelemeli bir şekilde 36 aya kadar vade fırsatlarıyla sunuluyor. Peki bu krediyi almak için nereye ve nasıl başvuru yapılır? Kredi almak için gereken koşullar neler? Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi'nin 20 bin TL kredi fırsatının tüm detayları vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyr.

Pandemi döneminde vatandaşın desteğine koşan bankalar sık sık kredi kampanyalarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi tarafından mükemmel bir kampanya daha sunuldu! Son dönemlerde ilan ettiği kampanyalar ile farkını belli eden Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi,şimdi de kredi kartı sahibi olanlara en az 1.000 TL en fazla 75 bin TL olmak üzere kredi fırsatı sunuyor. Açıklandıktan sonra dahi pek çok müşteriden olumlu geri dönüş alan ve oldukça ilgi gören kredinin 36 aya kadar vade fırsatıyla düzenlenmesi vatandaşların ilgisini çekti.

20 Bin TL Nakit Anında Hesapta

kredi132313

Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi bankaları tarafından sunulan bu kredinin ayrıntılarını araştırarak daha kapsamlı bir fikir elde edebilirsiniz. Bu krediye yönelik toplam masraflarınızı hesaplayarak yapacağınız kıyaslamanın ardından Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi'nin krediyi oldukça uygun koşullarda verdiğini görebilirsiniz. 

Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi tarafından sunulan bu kredinin bir diğer avantajı da teminat ya da kefil talep etmemesidir. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların bankaların kara listesi içerisinde yer almaması kredi notlarının yeterli olması gerekmektedir. Bu koşulları yerine getiren kişiler hemen başvurularını yaparak 8 saat içerisinde olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş alabilecekler. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi'de hesabınız mevcutsa kredi tutarınız kadar nakit anında hesabınıza yatırılacaktır.

Vade Beklemeksizin Kredi Kapatma İmkanı

ptt-tek-sefere-mahsus-300-400-600-tl-odeme-yapacak-basvuruya-gerek-yok-aninda-gidip-cekebilirsin-3

Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi müşterisi olsanız ya da olmasanız dahi bu krediye başvuruda bulunabilirsiniz. En az 1.000 TL en fazla 75.000 TL olmak üzere sunulan kredi için 12, 24 ve 36 ay vade fırsatını seçme şansınız bulunuyor. Krediye uygun olmanız durumunda gereken evraklar ve hesap bilgileriniz adresinize iletilecektir.Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi bankalarının müşterisi olmanız durumunda ise kredi tutarı hesabınıza anında yatırılır.

Kredi için oluşturulan vade süresi tamamlanmadan öncede kredi borcunuzu herhangi bir cezai işleme tabi tutulmadan kapatabilmeniz mümkün. Kredi borcunuzu toplu olarak kapatmak isterseniz faiz oranlarında yapılacak olan düzenlemenin ardından daha uygun bir ödeme yapabilirsiniz. 

Ziraat, Garanti, Yapıkredi 20 Bin TL Kredi Başvuruları

kredi-basvurusu-1

Yaptığınız başvuru ve üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra onay alan kredi tutarınız açılan hesabınıza yatırılır. Bu hesap üzerinden kredi taksitlerinizi aylık olarak ödeyebileceksiniz. Aynı zamanda Ziraat, Garanti, Yapıkredi bankalarında bulunan banka hesabı ile diğer bankalara ilettiğiniz paralardan da herhangi bir kesinti yapılmaz. Kredinin herhangi bir dosya masrafı olmamakla beraber hayat sigortası primleriniz otomatik bir şekilde hesaptan alınır. Krediye yönelik merak ettiğiniz bütün ayrıntılara Ziraat Bankası, Garanti BBVA ve Yapıkredi'nin resmi internet adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@