Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi 100.000 TL'ye kadar veriliyor, Başvuru yapanlar sadece kimlikle alabilir

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi 100.000 TL'ye kadar veriliyor, Başvuru yapanlar sadece kimlikle alabilir. Uygun faiz oranları ile hemen anında kredi dönemi başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 29.07.2021 - 20:25 29.07.2021 - 20:26 Vural Pars

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi 100.000 TL'ye kadar veriliyor. Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız başvuru şartlarını ve başvuru yöntemlerini haberimizi okuyarak öğrenirsiniz.

100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler, bankaların belirli şartlarına göre onay alabilmektedirler. Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi adı altında müşterilerine, kredi imkanı sunan bankalardan birisidir. Gelir belgesiz kredi bankada hesabı olan veya bu bankadan maaş alan kişilerin Ziraat Bankası üzerinden kullanabilecekleri kredidir. Ziraat Bankası bu kredileri sadece kimlikle ve bazı müşterilerin de online olarak kredi verilmesini sağlamaktadır.

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka politikalarına uygun olmaları durumunda, 100.000 TL'ye kadar anında kredi kullanabileceğini söylemek istiyoruz. 36 ay vadeye kadar verilen bu krediler de 3 ay erteleme imkanı da banka tarafından sunulmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hemen sonuç verecek ve onay almanız durumunda şubelerden kredinizi kullanabileceksiniz. Şimdi sizlere Ziraat Bankası gelir belgesiz 100.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır, bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Ziraat Bankası gelir belgesiz 100.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yaptığınız zaman bankadan bir hesabınızın olması veya bu bankadan bir maaşınızın olması şarttır. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler eğer bankadan bir maaş alıyorsa en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek sadece kimliklerini vererek Kredi kullanabilirler.

Çalışan müşteriler ise kredi kullanmak istiyorlarsa sigorta süresinin uzun bir dönemde olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapan kişiler Ziraat Bankası üzerinden gelir belgesiz olarak kredi almak istiyorsa en az 6 aylık bir sigorta döneminin olması ve bu süreçte kesinti olmaması gerekmektedir. Yani düzenli bir şekilde eğer 180 gün sigortanızı yatıyorsa, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Emekli olan kişiler eğer bu bankadan emekli maaşı almıyorsa, emekli maaşını taşıyarak hemen kredi başvurusu yapabilirler. Emekliler için ayrıca bankanın hazırlamış olduğu bir başka kampanya da vardır. Bu kredi kampanyası emekli olanlar maaş taşımasında Kredi notu düşük olsa bile 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilecektir. 100.000 TL ihtiyaç kredisi alan kişiler 36 ay vade ve 3 aylık erteleme ile krediyi kullanabiliyor. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek bu Kredi hakkında bilgi alabilirsiniz.

ziraat-bankasi-gelir-belgesiz-kredi-100000-tlye-kadar-veriliyor-basvuru-yapanlar-sadece-kimlikle1

Ziraat Bankası gelir belgesiz 100.000 TL borç kapatma kredisi

Ziraat Bankası üzerinden gelir belgesiz 100.000 TL borç kapatma kredisi adı altında verilen krediler de 36 ay vadeye kadar işlem yapılmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilirler. Borç kapatma kredilerinde diğer banka borçlarınız hesaplanarak kapatılmaktadır. Sadece ihtiyaç kredisi, kredi kartı borçları kapatılıyor. Konut kredisi ve taşıt kredisi gibi kredilerde borç kapatma kredisi kullanacaksınız bu işlemi yapamayacağınızı üzülerek söylemek istiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@