Ziraat Bankası'nda hesabı olanlar dikkat! Bugün itibariyle Ziraat Bankası mobil hesabı ve internet hesabına girmek isteyen vatandaşlar girişlerinde sorunla karşılaştı. Paniğe kapılan vatandaşlar ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Ziraat Bankası hacklendi mi? Ziraat Mobile neden giriş yapılamıyor? Ziraat internet bankacılığı hacklendi mi? Ziraat Bankası'ndan açıklama geldi! Ziraat Bankası kimler tarafından hacklendi?

Ziraat Bankası mobil uygulamasına girmek isteyen vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren bankanın mobil uygulamasına ulaşamıyor. İlk olarak kendi telefonlarında ve internetlerinde bir sorun olduğunu düşünen vatandaşlar pek çok kişinin aynı sorunla karşılaştığını görünce paniğe kapıldı. Hesaplarının çalındığını düşünen vatandaşlar açıklama için bankayı aradı ancak müşteri temsilcilerine de ulaşılmadığını fark etti.

Peki Ziraat mobil uygulamasına neden girilemiyor? Ziraat Bankası'nda neler oluyor? Ziraat Bankası kimler tarafından hacklendi?

ZİRAAT BANKASI KİMLER TARAFINDAN HACKLENDİ?

Ziraat Bankası mobil uygulaması hacklendi mi soruları panik yarattı. Ziraat Bankası Mobil'e giriş yapamayan vatandaşlar Ziraat Bankası İnternet şubesinden giriş yapmak istedi ancak vatandaşlar şok içerisinde kaldı. Çünkü Ziraat Bankası İnternet Şubesi'ne de ulaşılamadı. Ziraat Bankası'nda neler olduğu büyük panik yarattı.

Tüm bunların ardından vatandaşlar Ziraat Bankası'nın müşteri temsilcilerini aramaya çalıştı. Hesaplarının çalındığını düşünen vatandaşlar büyük bir korkuya kapılarak yetkililerden açıklama bekledi. Nihayet açıklama geldi!

ZİRAAT BANKASI'NDAN AÇIKLAMA GELDİ!

Ziraat Bankası konuyla ilgili bir açıklama yayınladı. Paniğe kapılan vatandaşları sakinleştirmeye çalışan banka yetkilileri herhangi bir hacklenme olmadığını, bankanın ATM, internet bankacılığı ve mobil bankacılığını güncellemeye aldıklarını duyurdu. Bu nedenle vatandaşlardan özür dilediklerini açıklayan Ziraat Bankası yetkilileri en kısa zamanda yeniden Ziraat Mobil, Ziraat İnternet Şubesi ve Ziraat ATM'leri ne giriş yapılabileceğini müjdeledi.

SMS HATASININ ÇÖZÜMÜ NEDİR?

Sabahtan beri bankalarına giriş yapmak isteyen vatandaşlar "Özür dileriz işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz1 hatası almaya devam ediyor.  Yetkililer en kısa sürede bu hataların gidereleceğini açıkladı. Ancak Ziraat Bankası SMS hatasının çözümüne dair ise maalesef bir açıklama yayınlamadı. SMS hatası için beklenilmesi gerektiğine yer verildi.