Ziraat Bankası Halkbank VakıfBank, hesabı olanlar dikkat! 3 gün içerisinde işlem yapmanız, banka tarafından uyarı olarak sizlere duyuruldu...

Kamu bankaları üzerinde hesabı olan vatandaşlar için 3 gün içerisinde işlemlerini gerçekleştirmeleri durumunda nakit ödemeler verileceği açıklandı. Devlet bankaları üzerinden özellikle hesabı olan vatandaşların acil ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak, başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda alacakları, ihtiyaç kredileri 3 ay ertelemeli olarak vatandaşlara sunulacak. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde özellikte, kendi banka hesabı olan vatandaşlara 3 gün içerisinde başvuru yapmaları durumunda 30000 TL gelir belgesiz kredi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi kullanacak olan vatandaşlara ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak işlem yapacağını duyurdu. 

BAŞVURU İNTERNETTEN!

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabı olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak için banka şubelerine gitmeden kredi işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde yapabilmektedir. Bankalardaki hesaplarınız üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşlara en yakın banka şubeleri üzerinden işlemler yapılacak ve onaylanan tutar hesaplara yatırılacak. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinde 3 gün içerisinde başvuru yapacak olan tüm vatandaşlara bankalar uygun faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Banka müşterisi olmayan vatandaşlar ise bankaların güncel kredi faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi gibi tüm tüketici kredilerinden faydalanabilmektedir.