Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank peş peşe açıkladı! 1,37 faiz oranıyla ihtiyaç, taşıt, konut kredisi veriliyor

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank peş peşe açıkladı! Kamu bankaları 1,37 faiz oranıyla ihtiyaç, taşıt, konut kredisi veriyor. Başvuru şartları haberimizde…

Ekonomi 20.08.2021 - 20:28 20.08.2021 - 20:29 Volkan Arık

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank peş peşe açıkladı! Kamu bankaları 1,37 faiz oranıyla ihtiyaç, taşıt, konut kredisi veriyor. Kredi çekecek vatandaşlar için bankalardan peş peşe duyuru geldi. Kamu bankaları ağustos ayı kredi faiz oranlarını güncellerken taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve konut kredisinde yeni kampanyalar başlatıyor. Kredi çekmek isteyenler için bankaların güncel faiz oranları ve başvuru koşulları haberimizde…

Acil nakit ihtiyacı olan birçok vatandaş düşük faizli kredi çekmek için kamu bankalarının yolunu tutmaya devam ediyor. Ağustos ayı güncel faiz oranları arasında en düşük faiz oranlarını sunan bankalar kamu bankaları olarak da bilinen Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank oldu. Üç kamu Bankası bugün akşam saatlerinde yeni bir duyuru daha yayınlayarak Konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarını aşağıya çektiğini duyurdu. Peki düşük faizli kredi için başvuru şartları nelerdir? acil nakit ihtiyacı için düşük faizli kredi başvurusu nasıl yapılır? kamu bankalarının peş peşe açıklamaları ve düşük faizli kredi kampanyalarının detayları haberimizde...

ziraat-bankasi-halkbank-vakifbank-pes-pese-acikladi-137-faiz-oraniyla-ihtiyac-tasit-konut-kredis-3

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Ağustos ayı faiz oranları özellikle kamu bankaları tarafından ayının son günlerinde güncellendi. Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank en dip faiz oranları ile kredi vermeye hazırlanıyor. Yeni kredi faiz oranları 1.37 den başlıyor. Üstelik de ihtiyaç kredilerinde 36 aya varan vade konut kredisi ve taşıt kredisinde ise 120 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

ziraat-bankasi-halkbank-vakifbank-pes-pese-acikladi-137-faiz-oraniyla-ihtiyac-tasit-konut-kredis-2

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ağustos ayının son günlerinde kredi faiz oranlarını güncelleyen bankalar arasında Halkbank Vakıfbank ve Ziraat Bankası yer alıyor. Üç kamu Bankası ayın en düşük faiz oranları ile vatandaşlara Kredi sağlarken başvuru işlemleri ise hem şubelerden hem de online bankacılık üzerinden yapılabiliyor. Kamu bankalarından Kredi çekmek istiyorsanız yapmanız gereken şey en yakın şubeye ziyaret etmek ya da online bankacılık hizmetlerini kullanarak alanında başvuru yapmak. Hızlı kredi onayı almak istiyorsanız mobil bankacılık ve internet bankacılığı sistemlerini kullanabilirsiniz.

ziraat-bankasi-halkbank-vakifbank-pes-pese-acikladi-137-faiz-oraniyla-ihtiyac-tasit-konut-kredis

KAMU BANKALARI AĞUSTOS AYI GÜNCEL FAİZ ORANLARI

Ağustos ayı kamu bankaları kredi faiz oranları güncellendi. Yapılan yeni güncelleme ile birlikte Ziraat Bankası tüketici kredisi yüzde 1,63, taşıt kredisi yüzde 1,61 ve konut kredisi yüzde 1.37'den başlayan faiz oranları ile veriliyor.

Halkbank ağustos ayı faiz oranları da açıklandı. Halkbank ihtiyaç kredilerinde yüzde 1.63, taşıt kredilerinde yüzde 1,63, Taşıt kredilerinde yüzde 1,54 ve konut kredilerinde ise yüzde 1,38’den başlayan faiz oranları ile 120 aya Varan vade seçenekleri sunuyor.

Vakıfbank'ta ise ağustos ayı faiz oranları İhtiyaç kredisinde yüzde 1.59, Taşıt kredisinde yüzde 1,50 ve konut kredisinde ise yüzde 1,37’den başlıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@