Ziraat Bankası Herkese 300 TL Dağıtıyor! Ziraat'ten 300 Bankkart Lira Kampanyası

Ziraat Bankası'ndan vatandaşa müjde! Her geçen gün yeni kampanyalarıyla adından söz ettiren Ziraat Bankası, yeni kampanyası ile herkese 300 TL dağıtıyor!

Ekonomi 05.08.2021 - 09:33 05.08.2021 - 09:33 Berkay Keskin

Başvuru yapan anında 300 TL ödeme alabilecek. Ziraat Bankası'ndan 300 TL anında nakit müjdesi. Ziraat anında 300 TL bankkart lira kampanyasının tüm detaylarını bu haberimizde sizler için hazırladık.

Ziraat Bankası kartı bulunanlar için yeni bir kampanyaya imza attı. Ziraat Bankası resmi internet adresi üzerinden yaptığı açıklama içerisinde, Bankkart'a özel Tatilsepeti'nden tek bir seferde gerçekleştirilecek 4.500 TL ve üzerinde peşin harcamalara 300 TL Bankkart Lira fırsatı sunacağını duyurdu. Belirtilen kampanya 31 Ağustos tarihinde sonlanacak.

Ziraat Bankası kartı olan müşteriler için yeni bir kampanya başladı. Banka tarafından gerçekleştirilen açıklama içerisine, Bankkart'a özel Tatilsepeti'nde 4.500 TL ve üzerinde ki peşin işlemlere 300 TL Bankkart lira fırsatı sunulacağı belirtildi. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen kişilerin TATİLSEPETİ yazarak 4757'ye kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Kampanyaya nasıl katılım sağlanır? Kampanya ne zaman sona erecek?

Ziraat Bankası 300 TL Kampanya

Bankkart'a özel Tatilsepeti'nden tek bir seferde gerçekleştirilecek 4.500 TL ve üzerinde peşin harcamalara 300 TL Bankkart TL ya da taksitli işlemlerde geçerli olacak 4 ay erteleme imkanı sunulmaktadır. Bankkart TL, Bankkart'ın kredi kartı ya da banka kartı özelliği ile birlikte Tatilsepeti'nden 1 Mart 2021 tarihi ile 31 Ağustos 2021 tarihleri içerisinde tek bir seferde gerçekleştirilecek 4.500 TL ve üzerinde ki peşin işlemlere geçerli olmaktadır.

4 ay erteleme, Bankkart'ın kredi özelliği ile Tatilsepeti'nden 1 Mart 2021 tarihi ile 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında tek bir defa da gerçekleştirilecek 4.500 TL ve üzerinde taksitli işlemlerde geçerli olmaktadır. Kampanyaya Bankkart Mobil www.bankkart.com.tr ve kısa mesaj yoluyla katılım sağlayabilirsiniz. Sms ile kampanyaya katılım sağlayabilmek için TATİLSEPETİ yazarak 4757'ye kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Kampanyaya katılım sağlamak için attığınız SMS için sizden bir ücret talep edilmez. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin Bankkart özellikli POS ya da SanalPOS cihazlarından yapılması gerekiyor. 

Başvuru Yapana Anında 300 TL Bankkart Lira

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacak. SMS ile katılım sağlamak için TATİLSEPETİ yazarak 4757'ye SMS göndermeleri gerekiyor. SMS gönderimlerinden ücret talep edilmemektedir. Erteleme ve Bankkart Lira işlem esnasında kartlara yansıtılacak olup, sonradan erteleme ya da Bankkart TL yüklemesi gerçekleştirilmeyecektir. Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 300 TL Bankkart TL elde edecektir.

Erteleme kampanyası 4.500 TL ve üzerinde taksitli işlemler için geçerlidir. Taksit ve erteleme sayısının toplamı BDDK'nın belirlediği yasal sınırı geçmeyecektir. Ek kartlar ile gerçekleştirilen açıklamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil olacaktır.

Kampanyaya Bireysel kartlar ile gerçekleştirilen harcamalar da dahildir. Kampanya, www.tatilsepeti.com' da kampanyanın geçerli olduğu ifade edilen yurtiçi otel, tur, Kıbrıs ve Gemi için gerçekleştirilen rezervasyonlarda geçerli olmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@