Ziraat Bankası herkesi ev sahibi yapıyor! Artık herkes ev sahibi olacak!

Ziraat Bankası 120 aya varan vadeli konut kredisi kampanyasını Mayıs ayına bırakmayın. Bankanın uygun faizlerle sunduğu konut kredisi, ev almak isteyen hemen herkesi cezbediyor. Banka, konut kredisi çekmeye gelen müşterilerini geri çevirmiyor. İşte, Ziraa

Ekonomi 27.04.2021 - 23:54 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Ziraat Bankası, 120 aya (10 yıl) varan vade ile uygun faizli konut kredisi kullandıran ender bankalar arasındaki yerini koruyor. Banka bu aşamada, kamu bankası olmasının gücünü kullanarak, kredi notu takılmaksızın herkesi ev sahibi yapıyor. Peki, Ziraat Bankası konut kredisinin özellikleri nelerdir? Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasına nasıl başvurulur? İşte detaylar…

Ziraat Bankası’nın “Bankamız Konut Kredisi'ne hemen başvurun, 120 aya kadar vade imkânı ile hayalinizdeki evin sahibi olun.​​” Sloganı ile sunduğu konut kredisi kampanyasına yapacağınız başvurunuzu Mayıs ayına bırakmayın.

Ziraat Bankası konut kredisi çekmek isteyeni geri çevirmiyor!

Ziraat Bankası’nın uygun faiz oranı ile sunduğu konut kredisine başvurunuzu yaz mevsimi gelmeden yapın. Banka, ev almak isteyenleri Nisan ayında neredeyse hiç çevirmedi. Siz de 120 aya varan vade imkânı ve yüzde 10 peşinat oranı ile ev almak istiyorsanız bankaya hemen başvurun.

Herkes için konut kredisi özellikleri nelerdir?

Ziraat Bankası, konut kredisini “Bugünün evini yarına bırakma!” sloganıyla sunuyor ve vatandaşı ihya ediyor. Bankanın konut kredisi kampanyasının özelliklerini siz okuyucularımız için madde madde aktarıyoruz. İşte Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasının özellikleri:

Banka, ekspertiz değeri 500,000 TL ve altında olan konutlara ekspertiz değerinin yüzde 90’ı, 500.000 TL’nin üstünde olan konutlara da ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar 120 aya vadeli konut kredisi kullandırıyor.

Yüzde 1,37 faiz oranı ile piyasanın en uygun oranı.

Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasına başvurmak hiç çetrefilli değil. Ziraat Bankası’na konut kredisi başvurusunda bulunmak için yapmanız gerekenleri tüm alternatifleriyle aktarıyoruz.

Bankaya konut kredisi başvurusunda bulunmak için size en yakın şubeye gidebilir, Ziraatbank.com.tr internet adresindeki konut kredisi başvuru formunu doldurabilir, Ziraat Mobil, İnternet Şubesi, ATM ve 444 00 00 veya 0 850 220 00 00 telefon numaralı Ziraat Bankası Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@