Ziraat Bankası hesabı olan kişiler bu hafta son kez başvuru yapması gerekiyor. Bankanın daha önce kendi hesabı olan vatandaşları için yapmış olduğu kampanyalardan olan 10.000 TL destek nakit kampanyası bu hafta bitiyor. 10.000 TL'ye kadar yapacağınız başvurularda banka müşterisi olmanız durumunda şubelere gitmeden onay alabilir ve hemen nakit hesaba yatırabilirsiniz. Ziraat Bankası Kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu duyuru ile birlikte 10.000 TL destek kampanyasına katılmak isteyen kendi banka müşterilerine mobil uygulama üzerinden destek verecek. Ziraat Bankası resmi internet sitesine giriş yaparak buradan hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası başvurusu nasıl yapılır?

Devlet bankası olan Ziraat Bankası acil ihtiyacı olan vatandaşlar için sürekli olarak güncel kampanyalar yapmaya devam edecek. Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman hem bankacılık işlemlerini yapabilir hemde paraya ihtiyaçları olduğu zaman nakit kredi kampanyasına başvuru yapabilir. Bu bankada hesabı olan kişiler kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte hızlı bir şekilde banka üzerinden kredi kullanabilir. İnternet bankacılığı şifreniz ile birlikte mobil uygulamaya giriş yaparak buradan kendi hesabınız bölümünden krediler menüsüne gelerek başvuru yapabilir hemen sonucunu öğrenebilir onaylı tutar var ise hesabınıza yatırabilirsiniz.

Ziraat Bankası mobil uygulama üzerinden vereceği ihtiyaç kredilerinde masrafsız kredi seçenekleri ile sizlere destek imkanı sağlıyor. Ayrıca banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde başvuru yapabilir ve yine banka şubelerine gitmeden acil nakit ihtiyacınızı Ziraat Bankası üzerinden giderebilirsiniz.

ziraat-bankasi-hesabi-olan-kisiler-dikkat-bu-hafta-son-basvuru-yapmaniz-gerekiyor1

Ziraat Bankası kredi şartları

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler banka kredi politikalarına uygun olması durumunda onay olabilir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız en az 1100 ve üzerinde bir kredi notu olması banka müşterisi olması ve düzenli olarak bir gelirinizin olması gerekmektedir. Özellikle acil paraya ihtiyacı olan kişiler için yapılan ve gelir belgesiz olarak sunulacak 10.000 TL nakit kampanyasına katılmak isteyen kişiler için bu hafta son kez başvuru alınacak. Detayları öğrenmek istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilir ve buradan hem faiz oranlarını öğrenebilir hem de kredi başvurusu yapabilirsiniz.