Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Nakit istiyorsanız hemen başvurunuzu gerçekleştirerek 15.000 TL ödeme alın. Kampanya bayrama kadar sürecek.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası oldukça fazla ilgi görmektedir. Banka yapmış olduğu açıklamada özellikle kendi bankasında hesabı olan ve bu bankadan kredi almak isteyen kişileri artık şubelere gelmeden de hizmet vereceğini ve en düşük faiz oranlarından yararlanmaları için kısa bir süre kaldığını duyurdu. Ziraat Bankası 15.000 TL'ye kadar vereceği ihtiyaç kredisi de 36 ay vadeli olarak sizlere ödeme tablosu hazırlarken taksit ödemelerinde de 3 ayda bir ödeme yapma imkanı sunacak.

Ziraat Bankası duyurdu! 5 Temmuz'dan sonra herkese 50000 TL Ödeme Yapılacak! Ziraat Bankası duyurdu! 5 Temmuz'dan sonra herkese 50000 TL Ödeme Yapılacak!

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde işlem yapılmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredi alacak olan vatandaşlar şartlara uygun olması durumunda kredilerini banka şubelerine gitmeden kimlik vermeden gelir belgesi vermeden ve imza atmadan da mobil uygulamalar üzerinden kullanabilmektedir.

Güncellenen faiz oranları ile birlikte Kredi kullanacak olan vatandaşların 15.000 TL ödeme alabilmeleri için 1.54 faiz oranlarından yararlanacağını söyleyebiliriz. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli olarak kullanabilecekleri bu krediler de şartlara uygun olmaları ile birlikte krediyi hemen hesaplarını atabilmektedir. 

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar ise daha yüksek limitlerde de krediler kullanabiliyor. Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyasına başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız başvurunuzu yaptıktan hemen sonra sizleri 5 dakika içerisinde sonuç verilir onaylanan tutardı hesabınıza yatar. 

Ziraat Bankası haricinde diğer bankalarda hesabı olan kişilerde Kredi başvurularını yapabilmek için internet bankacılığını kullanabiliyor. Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların Banka hesabı olması durumunda bankadan internet bankacılığı şifresi ile birlikte mobil uygulamalarını kullanarak bu bankaların yapmış olduğu düşük faizli kredilerden yararlanabilir.